Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 35 felett hogy védekeztek?

35 felett hogy védekeztek?

Figyelt kérdés
Most leszek 35 éves és a gyerekek előtt Mercilont használtam. Most kezdeném újra, de sok helyen olvastam, hogy 35 felett nem javasolt a tabletta. Tapasztalatok? Ha nem tabletta, akkor hogy védekeztek?
2013. máj. 30. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 gyerkőcöm van, az utolsó szülésnél (császár) elköttettem magam. Ha a kicsi rendesen született volna, akkor spirálom lenne- ez volt a terv.
2013. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ezek a helyi fogamzás gátlók,ha betartod az előírásokat,MEGBÍZHATÓ! Én ezt használom,és hormonmentes!
2013. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán lehet tablettát szedni (az orvosom ezt mondja), illetve van olyan, ami kifejezetten 40 éves kortól van.

Ui.: érdekel, mi az, hogy helyi és hormonmentes? egy krém, amit "be"kensz? vagy egy kúp, amit beteszel? nem zavarja a pasit?

2013. máj. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolom a Pharmatex spermaölő kúpra és ilyesmikre gondolt. Nekem van egy barátnőm a Pharmatex mellett lett terhes, mivel nekem is 3 gyerekem van ezért ezt nem kockáztatnám meg. Mirenát használ valaki? Mik a tapasztalatok? Köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 31. 05:39
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
A mai nagyon alacsony hormontartalmú tablettákat már a klimaxig lehet szedni, de természetesen erről beszélj a nőgyógyászoddal, mert nálad lehetnek olyan tényezők, amik miatt ez nem javasolt ( dohányzás, trombózisra való hajlam, magas vérnyomás...)
2013. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a "nagyon alacsony" hormontablettáknak is megvannak a következményei, amiről nem szívesen beszélnek a gyártók se, és az orvosok se.
2013. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!