Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten hüvelytabletta...

Canesten hüvelytabletta használatkor az applikátort meddig kell felhelyezni, félek hogy nagyon feldugom. Egyébként mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Változó, hogy mennyire hatásos, van akinél semmit se használ, de nálam eddig minen alkalommal bejött :)

Hogy milyen mélyre kell dugni, hát... Számolj azzal, hogy a hüvely mélysége álltalában 8-10 cm közt van. Én kb kimérem a mutatóujjam hosszát az aplikátoron és azon túl egy picivel tolom fel.

Az a baj azzal, ha nem rakod fel elég mélyen, hogy ki tud esni. Legalábbis hallottam ilyen történeteket és szerintem nem éri meg. Egy db tabletta 500 Ft, viszont ha idő előtt kijön, akkor egy egész dobozzal kell venned.

Jobbulást és sok sikert!

2009. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Addig nyomd fel az applikátort ameddig csak tudod, de vigyázz, hogy ne okozz magadnak fájdalmat! Túlságosan felnyomni nem tudod, mert a méhszájadon csak gombostűfejnyi rés van vagy akkora se. Ne aggódj! Az meg, hogy mennyire hatásos majd kiderül. :)
2009. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!