Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jobb-e, miben más az új...

Jobb-e, miben más az új Flexia nevű tampon, mint a régi?

Figyelt kérdés
Nem szeretném leírni a márkát, lehet az reklám lenne. Aki használta már ahhoz teszem fel a kérdést, hogy jobb-e mint a sima? Miben másabb? Érdemes-e venni?
2008. jún. 19. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt le van írva minden róla.

2008. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én használtam...:S Kényelmes és könnyen felmegy...DE (lehet ez egy rossz széria volt), mert bennem maradtak szálak a tampon kivétele után....pedig 4óránál tovább nem hagyom bent sose!!! És tegnap szedte ki belőlem a nőgyógyász....mert elég komoly gyulladást is okozhatott volna! Asszem váltani fogok a betétre....
2008. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Azt a linket amir küldtél, én is néztem már. Csak véleményre voltam kíváncsi, mert természetesen a reklámba minden gyártó a legjobbakat mondja el. Igazi tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2008. jún. 19. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!