Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A patikában grapfruit magkivon...

A patikában grapfruit magkivonat helyett illóolajat kaptam, de ezt csak azután kezdtem észlelni, miután csepegtettem a jócskán belőle a tisztaságira. Lehet ebből komoly problémám?

Figyelt kérdés

Borzasztóan csípett, égetett, rövid időn belül eltávolítottam a betétet.

Kérem, aki biztos választ tud adni, jelezze!



2013. jún. 1. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
A magkivonat cseppet inni kell és nem a betétre kenni. Az illóolaj meg párologtatásra való nem ilyen célra.
2013. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogyha csípett, akkor remélhetőleg hamar lemostad magadról. Amúgy van egy ilyen Tereskova dal, hogy "Születési hibám, hogy illatos a p.nám" ezt most Neked is sikerült elérned.

Az illóolaj az arra van, hogy pl. beletedd egy tálkába (és mécses fölött tartva, egy állványon) jó illatot varázsolj a szobába.

A grapefruit mag kivonat immunerősítő. Úgy szokás fogyasztani, hogy 1 deciliter narancslébe csepegtetsz 20 cseppet és megiszod.

Ui.: illóolajat szoktak tenni ülőfürdőbe is, tehát nem tettél nagyon rosszat magaddal. Ott azonban más a hígítási arány. 10 liter meleg vízbe tesznek 2-3 cseppet. és olyan hígan már nem csíp, viszont megöli a gombákat, vírusokat, stb.-ket.

2013. jún. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ti nem tudtok olvasni? Ő nem illóolajat vett, hanem a patikus rosszat adott neki, otthon ő meg már csak csepegtette olvasás nélkül. Még jó, hogy nem ittad meg!! Szerintem bajod nem lesz tőle, ha sikerült jól lemosni. Legközelebb nézd meg mit kapsz patikustól! :)


És én is szoktam bugyiba cseppenteni, azért mert még nem hallottátok, hogy ilyet is lehet csinálni vele, még nem kell egyből leszólni.

2013. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

14:26-os válaszolónak:


Nagyon köszönöm, hogy értelmes választ kaptam gúnyolódás helyett. Igen, valóban csak később eszméltem, hogy valami nem stimmel. Lemosni nem tudtam azonnal, de alaposan áttörölgettem magam és a kellemetlen érzés egy órán belül el is tűnt. Azóta nem észleltem sem a szeméremajkak táján, sem a hüvelybemenetnél semmi elváltozást, ellenkezőleg, azóta nincs folyásom, sem semmi kellemetlen tünetem. Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy jelenleg gynoflor kúrát végzek a hüvelyflóra helyreállítása céljából.

2013. jún. 2. 16:30
 5/5 A kérdező kommentje:

Az első két válaszolónak pedig annyit:

Nem tudom mi az élvezet abban, ha más baján szórakoztok, bohóckodtak, ironizáltok. Először kértem ilyesmit a gyógyszertárban, de még az alkalmazott sem volt tisztában a kérésemmel, tehát épp ezért nem kellene rögtön engem minősíteni. Mással is megesnek balesetek...

2013. jún. 2. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!