Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tapasztaltatok rendszeres...

Mit tapasztaltatok rendszeres zold tea fogyasztasaval?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 08:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Azt en nem volt honnan tudjam, hogy te voltal mindket valaszolo.

Kosz.

Szia!

2013. jún. 6. 21:28
 12/15 anonim ***** válasza:
Például ahonnan mások, megnézik hány százalékban adok hasznos válaszokat, és kiderül, hogy mindkét válasznál ugyanannyi van. Ebből egyesek mernek arra következtetni, hogy ez ugyanazt az embert jelenti, mert többnyire így van. Mondjuk innen.
2013. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk engem nem epp az foglalkoztatott, hogy a valaszok szazalekat figyeljem. Nem csak azzal vagyok elfoglalva, hogy a gyakorikerdeses valaszokat nezegessem, foleg nem olyan aprolekosan. Engem a valasz erdekelt, nem a szazalek. A szazalek sokszor nem tukrozi a valasz minoseget.

Ez az utobbi valaszod mar tenyleg utalatos megjegyzes volt a reszedrol. Inkabb ne irtal volna egyeltalan. Es kerlek ne is irj tobbet.

2013. jún. 7. 14:08
 14/15 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést, hogy nem látsz olyan információt a kérdéseknél, amit más igen.
2013. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Latni lehet, ha megfigyeled. En nem a szazalek alapjan itelem meg, hogy melyik szamu valaszolo adhatott meg bizonyos valaszokat. Az nem egy biztos dolog, de latom neked tul nehez megerteni ezt.
2013. jún. 7. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!