Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, iskolai orvosi vizsgál...

Lányok, iskolai orvosi vizsgálatnál leszoktátok húzni a bugyit? És hagyjátok hogy a doki a puncitokhoz érjen?

Figyelt kérdés

Volt nálunk iskolai orvosi vizsgálat, és be kellett menni, majd a bugyit is levetni, majd az orvos elé állni, és ő megvizsgálta a puncimat is.

Nektek így szokott lenni?

Azért kicsit bánt, hogy ismeretlen orvos ott hozzámér, a barátomnak meg sem merem mutatni, hogy szexeljünk.

16L



2013. jún. 2. 08:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Az iskolai orvosi vizsgálatnak nem része az altesti vizsgálat.

Ha a kérdés kamu, akkor nincs mondanivalóm- ha valóban megtörtént, akkor jelezd a védőnőnek, osztályfőnöknek és a szüleidnek.

2013. jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekünk nem, nekünk még a melltartót se kellet levenni ha nem akarjuk a bugyit meg nem is kellet.
2013. jún. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Jéééézusom, ott rúgtam volna szét az orvos mogyoróit egy rotációs kapával

ez kamu : D

2013. jún. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem megszokott. Alapvetően túl sok visszaélési lehetőség van benne. Valaki szerint viszont indokolt lehet az ilyen vizsgálat, mint állapotfelmérés a teljesség kedvéért. Valaki szerint meg nem indokolt..


Nem tudom pontosan mit lehet így kiszűrni ami 16 év alatt nem derült még ki..


Azt gondolom ez megtörtént, fogd fel úgy hogy esetleges problémákat kerestek és nem találtak, örülj, és többé nem lesz ilyen - az orvoson és a kedveseden kívül mást nem engedsz magadhoz. Őket viszont lelki probléma nélkül tedd.


Ez azt is feltételezi hogy gázsprét és kést kellene hordanod, és tudni kell használni ezeket. Akkor valóban elkülönül hogy ki az, akit önszántadból magadhoz engedsz (mert megvizsgál az orvos, és ennek tulajdoníts fontosságot, fogd fel így) és ki az akit nem. Azt lefújod és leszúrod, mert igen fontos, hogy egy nő ne legyen kiszolgáltatott 'illetéktelenek' számára. De az orvosi vizsgálatot próbáld egy szükségszerű kellemetlenségnek felfogni, ne legyen már ezért rossz kedved vagy szégyenérzeted. Mosoly. :)

2013. jún. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

amúgy utána kérdeztem.

sokan rosszul tudják ezt, az iskolaorvosnak joga van szűrővizsgálatszerűen az altesti vizsgálathoz, mint normális testi fejlődés ellenőrzése.

ha pl köti az ebet a karóhoz, és a fiatal nem hajlandó rá ott, elküldheti a háziorvosához, vagy nőgyógyászhoz, mert így az esetleges fejlődési rendellenességeket és betegségeket(amik külsőre is látszanak) lehet szűrni.

csak nagyon kellemetlen a vizsgálat.

de ha nála nem akkor ha elküld máshova és mondja h hozzál igazolást, az eredmény ugyanaz, elmész és egy ismeretlen doki fog a puncidhoz érni.

2013. jún. 2. 09:18
 6/19 anonim ***** válasza:
Én is valahogy így látom.
2013. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Első vagyok és nem tudom ki adta neked ezt a felvilágosítást. Az iskolaorvosi protokoll szerint ilyen vizsgálat nincs. Tudnék róla, ha lenne, mivel asszisztensként dolgozok.
2013. jún. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Elképzelhetőnek tartom hogy egy VAGY igen VAGY nem kérdésnél (végezhető a vizsgálat vagy nem) egyik félnek igaza van. Vagy ez is bonyolultabb mint aminek tűnik?
2013. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan volt, hogy egy nő ránézett, de nem nyúlt hozzá.
2013. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Szüleiteknek mindenképpen szólni kellene!

Miért hagytátok????

2013. jún. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!