Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fura szúró, nyomó érzés lent...

Fura szúró, nyomó érzés lent bal oldalon a hasamban, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már napok óta érzem. Ciklus 6. napján vagyok. Ciszta esetleg? A terhesség is szóba jöhet. A párommal két héttel ezelőtt szombaton voltunk együtt, de azóta ugye megjött. Ezért mivel nem is késett kizártam a terhességet, de azért holnap tesztelek.

2013. jún. 4. 20:42
 1/2 anonim válasza:
majd írj h.mi lett a teszt eredmènye. èn.ugyan.így voltam csak.nekem.a jobb oldalon szùrt. 2szer tesztelem pozitív lett. de közbe elkezdtem vèrezni.elmentem.orvoshoz nem.làtott terhessèget :( az mondta valószínû h spontán vetèlès :( de ma megyek vissza ès remèlem több választ kapok!
2013. jún. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mik lettek az eredmények? Nekem is hasonlóan fáj a hasam, bár szerintem én nem vagyok terhes. Mit mondott az orvos?
2013. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!