Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztaltatok már ilyet?...

Tapasztaltatok már ilyet? Létezik latex vagy más néven óvszer allergia? Kinek milyen tüneteket okozott?

Figyelt kérdés
Esti óvszeres együttlétek után reggelre sűrű,savanykás szagú folyás.Voltam dokinál kaptam rá hüvelykúpot és gyógyszert és azt tanácsolta baba szappannal mosakodjak!
2013. jún. 5. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A latexallergia más néven nem óvszerallergia.

Latex lehet gumikesztyű, és óvszer is lehet latexmentes...

2013. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hú, hát babaszappannal szerintem semmiképp ne! Én még senkitől nem hallottam ilyet.. Sima vizet igen, de tusfürdő, szappan nem igazán jó oda.


Annyi a tüneted, hogy van a folyás, amit leírtál? Semmi viszketés vagy csípő érzés? Mert ha csak ennyi, akkor lehet, hogy egyszerűen kitakarította magát a hüvelyed a szex után, a doki meg egyből kúpot adott rá. Én a helyedben vennék gyógyszertárban tejsavas irrigáló folyadékot, ők készítik, és együttlét után azzal irrigálnék. Vagy pár órával utána, de a lényeg, hogy kimosnám a maradékát annak ami zavarja a hüvelyem.

2013. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem csak annyi,viszket,néha égő érzés is van,kellemetlen illatú,néha enyhé sárgás színű.

A doki mondta,sokáig gyógyszerrel védekeztünk,eddig ilyen problémám nem volt és az az érdekes,hogy csak mindig akkor jött ki amikor előző este együtt voltunk.

2013. jún. 5. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!