Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alakulhat ki allergia 30...

Alakulhat ki allergia 30 évesen is? Lehetek allergiás magára a gumira?

Figyelt kérdés
Régen óvszerrel védekeztünk és semmi bajom nem volt tőle. Utána évekig tablettát szedtem, de most megint szeretnék visszatérni a gumira. A gondom az, hogy a használata közben és után égető, csípő érzésem van. Kipróbáltunk többfélét is, de mindegyiknél ezt tapasztalom. Az orvos szerint a spermaölő anyag a hibás, ezért vettem olyat, ami natúr óvszer, nincs semmivel bevonva, de az is éget. Tapasztalt már ilyet valaki? Ja és a Pharmatex krémet is kipróbáltam, az még jobban csípett ott lent.

2012. ápr. 10. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy csak valami fertözésed van, és amiatt vannak ilyen gondok. Mert az még elöfordulhatna, hogy a gumira érzékeny vagy, de a Pharmatex azért nem ugyanaz.

Ha az orvosod nem vizsgálja ki, akkor keress meg egy másikat.

2012. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt éreztem mint te.

Lecseréltük a gumit, most gyógynövény boltban kapható, Dr. Müller -féle teafa olajas óvszert használunk és bevált.

A férjem is jobban szereti, azt mondja könnyebb feltenni.

Kb.900 ft. egy 3 db-os csomag.

Ha úgy döntesz kipróbálod, Herbária boltban próbáld beszerezni. Lehet hogy meg kell rendeltetni mert nemigen tartják.

2012. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem hiszem, hogy fertőzésem van, mert gumi nélkül minden jó. Akkor kezdődik, mikor felkerül az óvszer.

2012. ápr. 10. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!