Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja azt, hogy a...

Mi okozhatja azt, hogy a mentruáció után 10 nappal megint megjött?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm azt mondta, lehet terhes vagyok. Az valóban okozhat ilyet?? Soha nem volt még ilyen panaszom. Inkább késni szokott?? Valakinek volt már ilyen?
2008. ápr. 11. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Stresssz, idegeskedés okozhat ilyet. De ha fiatal vagy az a legvalószínűbb, hogy még mindig nem állt be a ciklusod! Ha pedig már egy ideje rendesen megjött, akkor menj el dokihoz. Lehetsz terhes? Lefeküdtél valakivel védekezés nélkül? Tedd fel magadnak ezt a kérdést!
2008. ápr. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehetek.. De nem lenne baj. 25 éves vagyok és eddig mindig normális volt. Remélem nem valami komoly betegség.... Egy babának jobban örülnék..:-)))
2008. ápr. 12. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél tesztet és bármi is az eredmény, utána irány a doki!

Drukkolok, hogy sikerüljön! :)

2008. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Most észrevettem, hogy az erek a mellemen nagyon erőteljesen látszanak. Majd meglátjuk...
2008. ápr. 12. 17:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen a mensi most másodszorra? Rendes vagy csak alig?
2008. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy rendes, már amennyire annak lehet nevezni az ilyet. Sőt még több is, mint szokott. (bocsánat, hogy így megírom, de sötét színű véres darabkák vannak benne..)Az előző előtti viszont elég sokat késett. Arra gondoltam, lehet valamilyen hormonprobléma és attól ilyenek a melleim is..:-(
2008. ápr. 12. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Még a hormonális oka mellett,az lehet hogy baba lett volna, de nem tudott megtapadni,azért volt ilyen a 2. mensi, de igaz akkor azért egy erősebb görcsölét kellett volna érezni,mensi szerűt,csak erősebbet!
2008. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:-( Nem tudom. De egyre jobban vérzek. Ez már a harmadik nap és mostmár rendesen vér (nem a nyálkás állagú, ami vérzéskor szokott, hanem rendesen vér. Amúgy két három napnál tovább soha nem tart, de most jele sincs, hogy abbamaradna. Ma kétszer is "átáztam", úgyhogy megyek a dokihoz, amit vége.. Köszi a válaszokat.
2008. ápr. 13. 18:04
 9/9 anonim ***** válasza:
ok,majd írd meg mi volt.Reméljük semmi komoly.
2008. ápr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!