Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pevaryl g hüvelykúpot fogok...

Pevaryl g hüvelykúpot fogok használni, túrós, sűrű fehér folyás + viszketés miatt. Mennyi ideig no szex?

Figyelt kérdés
h mondjam el a barátomnak?:S:S h akkor miért nem szexelhetünk? nem tudja h bajom van legalábbis nem mnodtam neki...:\\ mindig fürdök szex előtt, szoval nem látja gondolom én. nem akarom h meijdejen h jézusom mi van velem "ott" és elmenjena kedve pl az oráltol:S tudom, ez természtes höszeszedhetek vmit, de akkoris! sos..:S
2009. okt. 9. 15:39
 1/10 A kérdező kommentje:
" a kezelés ideje alatt (3nap) van ráirva, de mégis utána se szexeljünk valameddig?
2009. okt. 9. 15:40
 2/10 anonim ***** válasza:

amikor már tünetmentes vagy akkor jöhet a szex.


amúúúúgy...ha te gombát kaptál, és óvszer nélkül szexeltek, akkor elég nagy a valószínűsége h ő is elkapta.

2009. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
gumival védkeztünkk mindig is.
2009. okt. 9. 15:47
 4/10 anonim ***** válasza:

akkor nemlesz gond. azt a 4-5 napot meg, amíg nemlesz szex, intézd el azzal hogy pl: nemsokára megfog jönni, és mostanában sokat fáj a hasad....ha megfog jönni mostanában.

ha meg nem, akkor mondazt h felfáztál, és gyakran kell pisilni ezért most inkább nem szexelnél:)

2009. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
fuu kösszi szépen!:) ő sztem nemkapta el modom, mert sose ér össze a pénisze a hüvelyemmel guminélkül.. köszi!
2009. okt. 9. 15:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia 18/l vagyok,és a párommal csak megszakítással védekezünk.Tavaj gombám lett,kaptam is rá gyógyszert,viszont a párommal oda vissza adtuk egymásnak.Piros volt a makkja,amikor szeretkeztünk.Így hát az egy hetes kezelésből,4 hetes kezelés lett...:§ De téged ez az óvszer miatt nem fenyeget...:)Szerintem várjatok 1 hetet..
2009. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az orvos ilyen esetben mindkét partner kezelését javasolja, mert neki lehet, hogy nincsenek tünetei, de téged visszafertőzhet.
2009. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Gomba esetén tökmindegy mivel védekezel ha orál meg ilyenek vannak mert átviszed a nyáladdal kezeddel, valszeg ő is gombás..

Ezért kell rendszeresen kezetmosni mielőtt odanyúltok, de azért előfordulhat hogy vki félrekurt kettötök közül vagy a családból..


Mindekettötöknek ki kell dobni az összes alsóneműt, és valóban várj addig amig teljesen tünetmentes nem leszel legalább 2 hétig aztán utánna egy kis szex és még utánna is várjatok hogy visszajön e vagy sem!


Családban is lehet hogy fertözödött vki, ezt simán kilincsről el lehet kapni a wc-n vagy akár a fürdőkádból is egymás után.


Akár meddőséget is okozhat késöbb úgyhogy ez nem játék.

2009. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb ha nem hazudozol a barátodnak hanem elmodnod hogy valahonnan gombát kaptatok, és jobb ha a szüleitek is tudnak erről mert őket is érintheti a dolog!!


Nincs ebben semmi komolyan mert a buszról is összeszedheted vagy egy kézfogáskor ha vki elötte a tökét vakargatta vagy a nunáját..

2009. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy ez nem Kankó ?
2009. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!