Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz, de hova?

Nőgyógyászhoz, de hova?

Figyelt kérdés

Már 2 éve járok Kecskemétre, Dr. Seregély Attilához. (18 vagyok,Nagykőrösön lakom) A magánrendelése a Rákóczi u. nagyon megterhelő számomra, mivel saját keresettel még nem rendelkezem (még érettségizek). Az lenne a kérdésem, hogy ha a kórházba mennék vizsgálatra, az TB támogatott, de ott ellátnak engem is? Eddig tudtuk fizetni, sajnos elég sűrűn betegeskedem, de az utóbbi pár hónapban épp csak kijövünk anyagilag, a helyi nőgyógyász pedig nem foglalkozott velem úgy, ahogy azt egy beteg megérdemelné (ebbe ne menjünk bele, nem ez a lényeg).


Szóval számomra ez a doktor nagyon szimpatikus, és a világért sem mennék máshova, mert nála nincs gyomoridegem, de ha egy mód van rá, szerintetek lehet ingyenes vizsgálatra lehetőségem?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 14. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne látnának el a kórházban? Kérsz egy időpontot amikor a dokid rendel, és ennyi.
2013. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még úgyis, hogy másik városban lakom? Nem kér érte pénzt úgy? Bocsi, de nekem ez nem annyira kézenfekvő, mint másnak...
2013. jún. 14. 23:19
 3/8 anonim ***** válasza:

TB-s rendelésen nem kérhet pénzt.

Szerintem másik városba is mehetsz, én is mentem a magándokihoz tb-s rendelésre amikor a kórházba hívott (én terhesgondozásra jártam).

De ha nem vagy benne biztos, akkor kérdezd meg amikor időpontot kérsz. Nem tudom hogy van Kecskeméten, nálunk kell időpontot kérni, mert ha nincs időpont, akkor nem biztos hogy fogad a doki (várni így is úgy is kell). Azt lehet telefonon is.

2013. jún. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd akkor megkeresem a számát és felhívom. Egyébként gondoljátok, hogy hamarabb sorra kerülök ott? Magánrendelés az 2 hét jobb esetben... Fertőzések esetén nem túl előnyös :S
2013. jún. 15. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne a dokit hívd hanem a betegelőjegyzést és olyan napra kérj amikor a dokid rendel.
2013. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tegnap nézegettem az oldalt, szerintem megtaláltam! :)

2013. jún. 16. 11:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Fogadtak Kecskeméten az sztk-ban?

2015. júl. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
bocsi, most látom a kérdésed. végül nem próbálkoztam be vele
2016. ápr. 25. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!