Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hova szoktatok járni magán...

Ti hova szoktatok járni magán nőgyógyászhoz Békés megyében? (Nem szülészeti okokból! )

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok,bakteriális fertőzéssel küzdök lassan egy éve. Jártam már 3 orvosnál,ketten népszerűek,de szerintem inkább remek szülész szakemberek.Nem tudták megoldani a problémámat,és igazából nem is nagyon foglalkoztak a súlyosságával. Esetleg tudna valaki ajánlani valakit?
2013. ápr. 6. 00:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel, ugyanúgy Békés megyei, Csabán és Gyulán is voltam már, de egyik sem bírt helyrerakni hosszabb időre. Még Gyulán Párducz doktor kedves és jófej is volt, de már hetente járkálgattam oda, meguntam, hogy nem tud semmi használhatót felírni.

Most gyógynövényes, herbáriás dolgokkal próbálkozom, hátha összejön. Cickafarktea nagyon sokat segített nekem, de az sem mulasztotta el teljesen (hüvelygyulladás). Grapefruitmagolajos cseppet szedtem immunerősítőként, illetve ülőfürdőként és holnap tervezek teafaolajat és már intim lemosót venni.

Ha nem jön össze a nyár végéig, akkor bízom benne, hogy Budapesten lesz valaki, aki jó orvos (úgy hallottam, hogy Újházy doktor elég jó orvos és utána is olvastam), mivel oda fogok felköltözni.

Lényegében magándokit nem tudok ajánlani, de a teás illetve növényi anyagok segítenek és nem is tartalmaznak jó esetben olyan adalékanyagokat, amik nagyobb részben ártanak. Én sem voltam ennek a híve, de már a több éves szenvedés rávitt erre.

Ha mégis dokival akarsz sikerre menni, akkor remélem sikerül valakit találnod, aki lelkiismeretesen megoldja a problémádat :)

2013. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!