Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó van a mellemben. Mi...

Csomó van a mellemben. Mi okozhatja? Mit csinálnak velem, ha komoly a baj?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek megvizsgáltatni. Egyszer már voltam, a doki aztmondta, bizonytalan, és beutalt ultrahangra, de csak hónapok múlva tudnának időpontot adni, úgyhogy inkább a szüleimnél, másik városban vizsgáltatom ki magam, hátha így hamarabb kiderül, mi van. Mire számítsak? Milyen okai lehetnek egy csomónak? Ha valami komolyabb (pl. daganat), azzal mit fognak csinálni, megműtenek?
2009. okt. 10. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút semmi értelme, hogy itt elkezdjünk találgatni, amikor azt sem tudjuk miről van szó. Majd ha megvannak a leletek, akkor a doki megmondja.
2009. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért még ne temesd magad, minden helyzet más. Nem vagyunk orvosok, majd ők megmondják mid van és mi vele a teendő.
2009. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csomó sok mindentől lehet.

Ha daganat, akkor is sokféle lehet. Ettől függ a kezelés is.

Komolyabb esetben műtenek, és legtöbbször csak a daganatot veszik ki, utána a többit helyreállítják.


Nagyon jó ötlet siettetni a kivizsgálást.

2009. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát őszintén szólva nem is lenne kedvem még hónapokig stresszelni emiatt; mióta észrevettem, aludni is alig bírok (nagyon idegeskedős típus vagyok)...


Amúgy nem fáj, nem is érzékeny, csak ott van.

2009. okt. 10. 20:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.Voltam rtg-en,ultrahangon,mintát vettek,Kiderült,hogy rosszindulatú,ki kell venni.20-án megyek műtétre,de végigcsinálom és tudom,hogy nem lesz baj.Járj utána.Minél előbb.
2009. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, sok kitartást neked! :)
2009. okt. 10. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Elöször is probálj megnyugodni,ez nagyon fontos lenne msot ,bár tudom nehéz idöszak elött állsz.engem is mütöttek ezzel az onkologián pesten,10évvel ezelött.nagyon sok minden lehet,nem kell rögtön rosszra gondolni.lehet hogy csak egy mirigy van bedurranva.

sajnos nemtudsz mit tenni,ki kell várni a vizsgálatok eredményeit és annak fényében döntenek majd az orvosok.

ne izgul,ne idegeskedj,nem lessz s emmi baj ,hidd el.

ha ne adj Isten daganat lenne,az sem biztos hoyg rögtön rosszindulatú.

annak viszont örülj ,hogy nem halogattad el a kivizsgálását.

mnt mondtam ,tudom,nehéz idöszak,és rendkivül stresszes,de probálj megnyugodni,sokat számitana.

én mindenesetre szoritok nekd,hoyg mindne jol süljön el,és ne legyen semmi komoly probléma,de addig is kitartás,erösnek kell lenni,nem szabad összeroppanni.

2009. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, igyekszem :)
2009. okt. 10. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!