Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Youtube-on amit csinálnak...

199303 kérdése:

Youtube-on amit csinálnak emberek saját készitésü videot képekböl azt hogyan és melyik programmal lehet? De most komoly normális válaszokat

Figyelt kérdés
:)
2010. aug. 22. 01:58
 1/8 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne..:) mentem.Én Movie Maker-rel próbálkoztam de az nem ér semmit:s
2010. aug. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a monitorról akarsz felvenni dolgokat,akkor a HyperCam2-őt ajánlom..
2010. aug. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
movie makeral én is probáltam avval nekem se ment:) nem nem a monitorrol akarok dolgokat felvenni hanem van a gépemen jo pár kép és azokbol szeretnék egy videot csinálni:)
2010. aug. 22. 02:06
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nem "profi" videot akarsz csinálni, akkor bizony Movie Maker, avval is lehet jó kis vidiket csinálni, arra hogy egymás után raksz a vidibe képeket, a movie maker tökéletes... jobb videokészítő pl, a Sony Vegas bármelyik része
2010. aug. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Movie maker:)Avval szokom én is:)

Ha nem tudod feltenni youtubra akk túl hosszú,több mint 10 perces:)Nkm bejön:)Jók az efektek is:)Főleg ha Windows 7-ed van:)(Y)

2010. aug. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elöbb probáltam a makerel szerkeszteni de nem adja ki a képet amikor megprobálom lejátszani az miért van?:S
2010. aug. 22. 03:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig a movie maker-t a legegyszerűbb használni.
2010. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is movie maker -t használok, és nagyon egyszerű, itt a gyakorin van egy pár kérdés róla, nézz utána, mert van, hogy részletesen leírják a használatát.
2010. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!