Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az ha a mellbimbom...

Mitől lehet az ha a mellbimbomból fehér váladék jönn?

Figyelt kérdés
Nagyon félek mert a mellemből már pár hónapja fehér váladék jön ki. 15 éves vagyok és eléggé kicsik a melleim a menzeszem is nem rég jött meg. Kicsit fáj is a mellem az interneten mellgyulladást olvastam meg a mellrákot de ez nem hiszem hogy van mert nincsen kis csomóm. Ma megyünk a házi orvoshoz és félek neki megmutatni mert nagyon jól ismerjük igy egymást a család is..és ez olyan ciki...főleg hogy nem tudom hogy mi a bajom. Voltatok már ilyen helyzetben és mit javasoltak?

#mellfehérváladék
2013. jún. 17. 08:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
nem lehet hogy terhes vagy? a menses-t leszámítva az semmit nem jelent ha megjön... anyám 6 hónapig észre se vette hogy terhes velem, ugyanúgy megjött neki napra pontosan...
2013. jún. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem, biztos hogy nem vagyok terhes. Még szűz vagyok.
2013. jún. 17. 08:12
 3/16 anonim ***** válasza:
akkor nem tudom, lehet hogy valami gyulladás tényleg, menj vele orvoshoz mindenképp.
2013. jún. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Első, hallgattál volna bölcs maradtál volna. Én 38 hetes terhes vagyok és még mindig nincs előtejem, amúgy sokszor nincs is egész terhesség alatt. Mostanra meg már nyílvánvaló lenne, hogy nemsokára szül, ugyanis fehér váladék max terhesség utolsó 1-2 hetében van :D

Kedves kérdező! Ne érezd cikinek, mert itt a te egészséged a tét. Remélem semmi súlyos bajod sincs, de nekem is a mellrák ugrott be elsőre. Legalábbis valamikor régen mintha azt olvastam volna, hogy annak a tünete is lehet, vagy gyulladás, de az is lehetm hogy valamilyen hormonális problémád van. Majd légyszi írd ide meg, hogy mit mondott az orvos!

2013. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a koroddal összefüggő hormonális változás az oka mindkét tünetnek, egyébként ne érezd cikinek az orvos előtt, nap mint nap nézeget ilyeneket.
2013. jún. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) mindenképpen irok majd hogy mi volt az orvosnál. nem tudom miért érzem hogy ciki mert persze ez a munkája csak úgye én még gyerekorvoshoz tartozom és Ő ilyen kis megfázásoka,l torokgyulladásokkal találkozik nem pedig ilyenekel..:/
2013. jún. 17. 08:42
 7/16 anonim ***** válasza:
Férfi a háziorvosotok?
2013. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Találkozik sok ilyennel is, hiszen 18 éves korig járnak oda a gyerekek, így a serdülőkkel kapcsolatos dolgokkal is kell foglalkoznia. Remélem hamarosan megnyugtat a doki.
2013. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Most jöttünk a nőgyógyásztól mégsem a házi orvoshoz mentünk :) és azt mondta hogy aggodalomra semmi ok szerinte ez csak a serdülő kor hogy fejlödöm az váltja ki vagy a sressz álltal ez a hormon jobban müködik ,de azért kértünk egy hormonszintet megnézző vérvételt az holnap lesz és után háromhét amig kiderül.
2013. jún. 17. 16:19
 10/16 anonim ***** válasza:
No látod, nem lesz semmi gond, sok mindent okoznak a hormonok ebben a korban.
2013. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!