Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az ha a mellbimbom...

Mitől lehet az ha a mellbimbomból fehér váladék jönn?

Figyelt kérdés
Nagyon félek mert a mellemből már pár hónapja fehér váladék jön ki. 15 éves vagyok és eléggé kicsik a melleim a menzeszem is nem rég jött meg. Kicsit fáj is a mellem az interneten mellgyulladást olvastam meg a mellrákot de ez nem hiszem hogy van mert nincsen kis csomóm. Ma megyünk a házi orvoshoz és félek neki megmutatni mert nagyon jól ismerjük igy egymást a család is..és ez olyan ciki...főleg hogy nem tudom hogy mi a bajom. Voltatok már ilyen helyzetben és mit javasoltak?

#mellfehérváladék
2013. jún. 17. 08:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
:) megnyugodtam :))
2013. jún. 17. 16:37
 12/16 anonim ***** válasza:
Magas prolaktin szint okozhatja (gondolom még nem tökéletes a hormonháztartásod), és nem csak szülés előtt álló terhes nőknél lehet, hanem bizony bármelyik nőnél, bármikor előfordulhat. Nem hinném, hogy mellrák, meg gyulladás, a háziorvos meg valószínűleg nem is fog rá mondani semmit, csak annyit, hogy majd elmúlik, ha meg nem, akkor úgyis szakembert (endokrinológust) érdemes felkeresni. Vagy endokrinológus-nőgyógyászt.
2013. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Írd majd meg, hogy mit mondott, megesz a kíváncsiság :)
2013. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jah h olvassam végig a válaszokat :) bocsi.
2013. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) rendben, majd leirom hogy mi volt de csak három hét múlva tudom meg mert holnap vesznek vért, az orvos azt mondta semmi komoly csak serdülök de úgye azért kértünk vérvizsgálatot.:)
2013. jún. 17. 21:12
 16/16 maci 1 ***** válasza:
tejet gyart a cicko
2016. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!