Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem magán nőgyógyászhoz...

Ha nem magán nőgyógyászhoz megyek, hanem egy SZTK-ba, akkor ott nekem kell valamit fizetni a kivizsgálásért?

Figyelt kérdés
Sajnos ezt nem tudom, mert eddig mindig csak \'magánban\' voltam és érdekelne.
2009. okt. 13. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az sztk-s teljesen ingyenes.
2009. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de általában olyan hülyék,nem törödömök az orvosok és kellemetlenebbek a vizsgálatok mert nem figyelnek oda!én eddig 3 sztk-s dokinál voltam és 2 magánnál! mind3 sztk-s vizsgálatrol elég gáz élményem és véleményem van a magándokikról csak jot mondhatok...valószinü jobban dolgoznak némi pénz után...
2009. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jaa meg sztkra bejár valszeg több igénytelen ember és lefárasztják.


ha valakinek meg van már arra pénzre, hogy elmenjen magánra- ami nincs a sok gyerek után járó segélyekből- akkor odamegy, nincsenek annyian, meg azért válogatottab a társaság, és dokinak sincs tele a hócipője és nagyobb kedvvel áll neki a munkájának

2009. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én még sosem voltam magándokinál. SZTK-sból háromnál voltam. Az elsőtől költözés miatt váltam meg, a második annyira nem volt szimpi, de nagy gáz vele se volt. A jelenlegihez évek óta járok, teljesen korrekt, magyaráz, lehet tőle kérdezni, abszolút fájdalommentesen(!) vizsgál, szerintem jó orvos. Soha egy fillért nem adtam neki. Ha jó napja van, viccelődik is. Nyilván nem kínál meg kávéval, meg nem kérdezi meg, hogy hogy van a család, de szerintem a tőle elvárható maximuot nyújtja a futószalagszerű rendelésen.


25/L

2009. okt. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ohh! Nagyon köszönöm mindenkinek :)
2009. okt. 13. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra válaszoltak már, hogy ingyenes. De ha esetleg Bp-n, a XI. kerület környékén laksz, tudok egy nagyon rendes, kedves nőgyógyászt. Írj, ha kell a neve.
2009. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!