Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit Ír fel az orvos a hüvelygo...

Mit Ír fel az orvos a hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
havonta vissza térő hüvelygombám van és most már elegem van belőle! sajnos nem tudok orvoshoz menni mert londonban élek és nem vagyok beregisztrálva a házi orvoshoz és nem is leszek.és itt így nem látnak el ilyen egyszerű betegséggel. ezért tudni szeretném,hogy mit ír fel ilyenkor az orvos ami nem canesten mert az csak ideiglenesen oldotta meg eddig.a gyógyszert beszerezni betudom magamnak vény nélkül.
2013. jún. 23. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy használjon, ki kell deríteni, milyen gombád van. Mert ha épp az az antifungális szer nem hat arra a fajtára, mint ahogy pl. a canesten nálad, akkor elhúzódó hüvelyfertőzést okoz, és sokkal nehezebb lesz kiirtani.
2013. jún. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a canesten használ de csak ideiglenesen mert utána egy hónap múlva ,vagy hamarabb megint vissza jön
2013. jún. 23. 23:58
 3/10 anonim ***** válasza:
canesten krém + hüvelykúp együttes használata elmúlasztja
2013. jún. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólóhoz.
2013. jún. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most írta a kérdező, hogy a Canesten NEM HASZNÁLT neki.


Nem biztos, hogy hüvelygombád van. A bakteriális vagy vírusos fertőzés ugyanazokat a tüneteket okozza, ezért sokszor az orvosok is csak tenyésztést követően tudnak megfelelő és hatásos gyógyszert adni.

Ameddig nem derül ki, hogy a panaszaidat mi okozza pontosan, addig nem lehet semmilyen hatásos gyógymódot javasolni.

2013. jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olvass a candida diétáról. Nekem segített!
2013. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
használtam kúpot is elmúlasztja igen de vissza jön ugyan úgy
2013. jún. 25. 17:34
 8/10 A kérdező kommentje:
egyébként abból gondolom ,hogy gomba mert azóta alakult ki hogy a fogamzásgátlót abba hagytam és olvastam hogy a fogamzásgátlók gombát okozhatnak
2013. jún. 25. 17:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem maga a fogamzásgátló okozza a hüvelygombát, hanem, az ondó. Ennél a védekezési formánál ondó kerül a hüvelybe, ami lúgos kémhatású és a hüvely normál savas kémhatását lúgos irányba tolja el, ezért könnyebben kialakul a gombásodás és egyéb fertőzések.

Önmagában a fogamzásgátló nem növeli a hüvelyi fertőzések kockázatát.

2013. jún. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem hinném,hogy az ondótol mivel akkor alakult amikor már rég abba hagytam a szedését és már rég nem került belém ondó :)a hormon ingadozástól megemelkedik a vér ösztrogénszintje, ami előnyös terepet biztosít a gombák számára. ettől alakult ki
2013. jún. 26. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!