Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés óta hosszú gyaloglás...

Szülés óta hosszú gyaloglás és/vagy cipekedés után ágyéktáji fájdalmat érzek. Ismerős probléma ez valakinek? Aki tud kérem adjon tanácsot!

Figyelt kérdés
Nyolc hónapja szültem első gyerkőcömet, azóta a fent leírt tevékenységek után minden lépésnél fájdalmat érzek ágyéktájon. Pihenés után a fájdalom elmúlik, de aztán újra előjön minden séta, bevásárlás stb. után. Az a kérdésem, hogy akinek volt hasonló, milyen orvoshoz fordult? Szülés-nőgyógyászhoz? Nem vagyok biztos, hogy ez egyáltalán nőgyógyászati probléma, csak azért gondolom, mert egyértelműen a szülés óta van jelen, és csak azért lett mostanra igazán nagy probléma, mert az első hónapokban még a gyakori szoptatás miatt nem mentünk ilyen hosszú sétákra. Köszi előre is a válaszokat!
2009. okt. 13. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a terhesség során nagyon megnyúltak az izomszalagjaid és most függőleges testhelyzetben - különösen terhelésnél - ahogy a hasüri szerveid nyomják az alsó szalagokat, az fáj. Nekem ilyen egy-két hónapig volt, utána regenerálódtam, de olyan most is (7év után) előfordul, hogy nagyon hosszú gyaloglás után szinte a méhszájamban, hüvelyemben érzem a furcsa, kellemetlen nyomást, mintha minden "ki akarna esni". Nőgyógyászhoz fordulhatsz (elsősorban az lenne jó, akinél szültél) a gondoddal.
2009. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2009. okt. 16. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!