Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan "zajlik" az egészségügy...

Hogyan "zajlik" az egészségügyi kaparás?

Figyelt kérdés

Holnap egészségügyi kaparásom lesz..:(

Olyannak, aki még nem szült, hogy zajlik? Állítólag felületes altatás lesz. Olvastam valami méhtágítóról, arra számíthatok vagy nem? Iszonyúan félek...Akinek mostanában volt, írja meg a tapasztalatait légyszí.



2013. jún. 27. 17:17
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
Nekem tegnap csináltak ilyent és soha az életemben nem érzetem akkora fájdalmat mint amikor felhelyezték a műtét elött ezt a lamináriát ami nem ment olyan könnyen mert az orvosnak megkellett fogni a méhszájat...:((Nagyon fájdalmas volt.(erre azért volt szükség mert még nemszültem... )De túl vagyok rajta.
2013. nov. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Szia mi lett veled? Én is hasonló cipőbe járok csak én lassan 6. hete vérezgetek és nem akarok kaparást, félek tőle nagyon. Régebben is volt ilyenem adott a doki egy orvost és elmúlt a mensim, mondván ha nem múlik el akkor lesz kaparás.... de megint vérezgetek :( Istenem :'(
2014. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Hát nem volna szabad ezt csinálni

Hát nem képesek uh-val megnézni, mi van odalenn?

2014. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tartom helyesnek
2014. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Hát szerintem mintát úgy is lehetne venni, hogy nem kaparnák ki az egész méhet (csak valamennyi mintát vennének ki) azt megnézhetik szövettanon és kész

Most az miért jó,ha az egész méhet "kitakarítják", esetleg megsértenek ott valamit

2014. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Melyik városban volt?
2015. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Nekem van már egy lányom, de a jelenlegi ok , hogy a terhesség felszivodott.:-(( uh. alapján kaparás lesz, aztmondják altatnak, de nekem nem volt még ilyen...
2016. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!