Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Elég bonyolult,...

Mi lehet ez? Elég bonyolult, lent a kifejtés

Figyelt kérdés

Fel vagyok fázva, mert fáj a alhasam és állandóan kell pisiljek. De olyan ez a fájdalom, mintha mensi előtti görcsök lennének + fáj a derekam, pont mint mensi előtt! De nem akar megjönni, már kb. 4-5 napja késik és ez aggaszt! 1,5 hete lefeküdtem a párommal, de óvszerrel védekeztünk, szerintem nem lehetek terhes! Legalább is remélem, hogy nem lépett fel semmi komplikáció a tudtomon kivül. Akkor a felfázás miatt késik, vagy a stressz miatt is? Mert mostanában sokat idegeskedem. Vagy a kettő együtt? Vagy talán terhes vagyok? :(( Segitsetek!


17/L


2009. okt. 15. 20:24
 1/5 A kérdező kommentje:
basszus, pont most jött meg a havim hatalmas görcsök kiséretében! :D
2009. okt. 15. 20:28
 2/5 anonim ***** válasza:
gratula!:D
2009. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg meleget tenni a hasadra, nekem az mindig jó, plusz ha tudsz aludj egy jót, vegyél be görcsöldót, és remélhetőleg holnapra már jobban leszel. Egyébként lehet mellette egy felfázásod is, akkor még jobban görcsöl, arra is jó a meleg.
2009. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20:30 köszi :D
2009. okt. 15. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Háááááát ha pisilned kell az éppen lehet baba tünet is!ha fel vagy fzva akkor nem hinném hogy mensis görcsöd van hanem véres vizelet és nagyon csip ha pisilsz.
2009. okt. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!