Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2012 májusában voltam nőgyógyá...

2012 májusában voltam nőgyógyászati szűrésen. Soha nem volt semmi panaszom előtte se és utána se. Nem gond az ha most nem tudok elmenni egy évre rá, hanem csak másfél év? Tehát december körül?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 11:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy ti mennyi időnként jártok? Hallottam, hogy valaki évente.. valaki 2 vagy 3...
2013. júl. 4. 11:33
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
És az jobb lesz, ha kommandósokkal bevitetnek?
2013. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A rákszűrés évente ajánlott, mivel ha gond van, akkor az elején el tudják kapni még a dolgot.

Aki meg több évente jár, az meg járhat ebből kifolyólag rosszul is.

Az egyik ismerősömnek az utolsó rákszűrésével minden rendben volt, aztán több, mint 2 év után ment újra, most nagy baj van nála.:( De még erre is azt mondták, hogy időben van.

Fél év szerintem nem a világvége, de idén mindenképpen szerintem ajánlatos túl lenni rajta.

2013. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én jó nevű nőgyógyászom azt mondja mindig 1-3 évente ajánlott a szűrés.
2013. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon hasznos válasz a kommandós...köszi!


Fél évet kellene csúsztatnom, nem azért mert nincs kedvem elmenni... Természetesen év végén már mindenképp elmennék!

Köszi a 2.-nak a hasznos választ! :)

2013. júl. 4. 11:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha az előző eredményed jó volt, akkor semmi gond ha csak fél évvel később tudsz elmenni.
2013. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó volt, igen. És nem is volt soha fertőzésem..vagy akármilyen panaszom. Tudom, ez nem kizáró ok!
2013. júl. 4. 11:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ne félj, semmi gond nem lesz! :)
2013. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességed! Adtam a zöld kezet! ;)
2013. júl. 4. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!