Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki hasonló helyzetben? S...

Valaki hasonló helyzetben? S O S . Petefészek ciszta.

Figyelt kérdés
A férjemmel,mikor együtt voltunk,utána volt vérzésem elég piros,+ egy napig barnás folyás.Voltam nő dokinál 2 hete és cisztát talált + gyulladásom volt.Írt fel gyógyszert zinnat 500 mg és kuppot Bepantent.Vasvárnap este volt véres majd barna folyásom 2 napig azóta semmi,csak görcsöm van.Nos jövő héten kellene műtenie a cisztát leszívni, mert elég nagy,de tegnapra vártam és nem jött meg..Nem tudom,hogy most mi van az miatt késhet e.Ha nem jön meg mit tennétek a helyemben?És védekeztünk óvszerrel ami nem szakadt ki mert utána ellenőriztük.
2013. júl. 4. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A ciszta okozhat jelentős menzesz késéseket, lehet, hogy emiatt nem jött meg és ez okzza a többi problémát. Én mennék a megbeszélt műtétre, ott úgyis kikérdeznek előtte, elmondod részletesen, mi volt és majd ők eldöntik a továbbiakat, de gondolom, így is úgyis leszívják (ha közben nem szívódik fel).
2013. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!