Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárga folyás, viszketés....

Sárga folyás, viszketés. Páromat is megfertőztem?

Figyelt kérdés
párommal kb 2 hete vagyunk együtt, nem védekezünk (szidást mellőzzük). kb 3 napja van erős sárgás túrószerű folyásom, szerintem elkaphattam valahonnan. minden nap tisztálkodok és rendben tartom magam. ég és viszket, mármár fáj. barátom már panaszkodott hogy viszket neki, de nem mertem elmondani hogy énis megbetegedtem,ezért azt mondtam nálam minden rendben. vettem canesten uno-t meg krémet.tegnap este helyeztem fel meg kentem is. ma pisilésnél jöttek ki a darabok de még mindig sárgás folyás jön.ugye elmúlik??barátomnak odaadhatom a canesten krémet? kérlek segitsetek!
2013. júl. 6. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyit tudtok tenni, hogy mindketten elmentek orvoshoz.
2013. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
orvos!!Mindkettőtöknek!Honnan tudod hogy te fertőzted meg?
2013. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel orvoshoz kellett volna menni, nem Canestent venni!

Tenyésztés kell és célzott kezelés!

Egy fertőzést bárhonnan el lehet kapni szinte. És magától is kialakul egy nő szervezetében.

2013. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt mondta a párom hogy nála kb 2-3 napja van ez hogy fáj neki és piros,mintha lejott volna róla egy bőrréteg.én meg csak lesekes szegényemnek nem merem elmondani hogy nekem is vannak panaszaim.a canesten krémet oda adhatom neki? h kenegesse azzal és ne testápolóval??:-(
2013. júl. 7. 04:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Menjetek orvoshoz mind a ketten!!!
2013. júl. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!