Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér, túrós folyás, enyhe...

Fehér, túrós folyás, enyhe viszketés. Gomba?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
az
2013. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen ez gomba.
2013. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Majd a doki kideríti, hogy ha gomba, akkor milyen fajta, és így megfelelő kezelést fog előírni.
2013. máj. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Canesten combit próbáld meg, szerintem segíteni fog.
2013. máj. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellett volna lepontozni a hármas válaszadót mert igaza van..Nem árt orvoshoz menni mert a tenyésztés kimutathat más bacit is..
2013. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Canesten combi segíthet (hüvelytablettát is!)
2013. máj. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok. Kedves 5. Válaszoló! :) Nagyon kedves vagy, hogy kiállsz mellettem, nagyon szépen köszönöm! :) De tudod én már hozzászoktam, hogy aki azt írja a Kérdezőknek, hogy menjenek orvoshoz, azt pontozzák le. Itt nem a válaszok hasznossága számít, hanem a szimpátia. Csak az a szimpatikus, aki azt mondja, hogy nincs semmi baj, nem kell orvoshoz menni, vagy próbáljon ki valami házi praktikát a Kérdező! Még egyszer nagyon szépen köszönöm, hogy kiálltál mellettem! :) Minden jót Neked!!! :)
2013. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Camesten Combi uno 1 napos kérm+ kúp + forró ecetes víz + valamilyen fürdő só vagy sima só ! 3-4 nap ! Ha nem múlik irány az orvos
2016. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!