Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor vegyem be a fogamzásgátl...

Mikor vegyem be a fogamzásgátló tablettát, hogy ne csússzak nagyon?!

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám, hogy csütörtökön kellett volna elkezdenem egy új levelet.. Mindig úgy volt, hogy csütörtökre elfogott, és vasárnap jött meg, ez így teljesen jó volt. A Gestomix-et szedem, és a gyógyszertárban nincs, csak ha megrendelik és másnap hozzák. :S Szerdán elfelejtettem, csütörtökön meg nem volt nálam a recept, és pénteken váltottam csak ki.. szóval hétfőn kapom meg. Lehetne úgy, hogy csak csütörtökön veszem be, és maradna ugyanúgy, hogy vasárnap jön meg?! vagy hétfőn kellene, minél előbb? :S nem fog teljesen felborulni a ciklusom?? Amúgy túl erős volt a vérzésem, és azért szedem, nincs szexuális kapcsolat,tehát védekezés szempontjából nem lényeges. Előre is nagyon szépen köszönöm. :)
2009. okt. 17. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Oh basszus, ezt most jól összezavartad. Szóval így gyakorlatilag egy hetet kihagynál + az alap szünet, ergo 2 hét?

Hát én a helyedben ezt a hónapot már hagynám, mert nem lenne túl egészséges ennyire összezavarni a dolgokat. A következő menstruációdnál kezd el újra szedni.

2009. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Néhány nap csúszás még nem veszélyes, de a nemkívánt terhesség kockázata a kihagyott napok számával nő. Hétfőn kezdd el.
2009. okt. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!