Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cisztám van! Mi a teendő?...

Cisztám van! Mi a teendő? Csütörtökön vissza kell mennem mert a hólyagomban nem volt vízelet!

Figyelt kérdés
Az volt a panaszom,hogy nagyon görcsölt már múlt héten is a hasam,és szúr alul jobb oldalt,és hétvégén is görcsöltem nagyon,és tegnap úgy tűnt megjött,aztán rá egy órára elmúlt és ez ma is így volt,egyszer vérzés jött utána nem,elmentem nőgyógyászatra és mikor az orvos felnyúlt jött a vér ezerrel de vérzés megint alig van,és mondta cisztám van bal oldalt,de a hólyagomba nem volt vizelet,hogy azt megtudta volna nézni..De azt miért szükséges megnézni?
2013. júl. 9. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem több cisztám is van a petefészkeimen, azt mondta az orvos, hogy ciklus végén kipukkadnak, aztán újranőnek. Kb., mintha azt mondta volna, hogy megfáztam, majd elmúlik. De, hogy ennek van-e valamilyen hátránya, vagy lehet-e szövődménye, arról a mai napig fogalmam sincs. Szóval javaslom, hogy (ha már nekem nem volt annyi eszem), ha legközelebb vizsgálatra mész, kérdezd meg az orvost ezekről.
2013. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mert tapintással csak azt érzi,h van a jobb petefészkednél valami. Pontosan UH-val tudja megmondani,h mekkora és mi az.

Az sem mindegy,h egy v. több cysta van-e.

2013. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ajj :/ hát én mielött behÍvtaknpont akkor voltam wc-n denem tudtam cisztám van meg nem is gondoltam,hogy nem kellet vna wcre elmennem:S
2013. júl. 9. 13:22
 4/15 A kérdező kommentje:
azt mondta a baloldalon van cisztám 4.2 méretű v mi :S
2013. júl. 9. 13:24
 5/15 anonim ***** válasza:
Minden hónapban több "cysta" van a petefészekben,ezek érő tüszők,egészen addig,amíg egy bizonyos méretet el nem érnek(legfeljebb 30 mm).Ezek a ciklus végére megrepednek és eltűnnek,majd a következő hónapban ez az egész kezdődik elölről. Természetesen más a helyzet,ha ennél nagyobb,v. több rekeszes cysta. De ezeket csak UH-val lehet látni.
2013. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi :/ voltam fiúval de óvszerrel védekeztem,számít ez?ez jún.29-én volt..
2013. júl. 9. 13:31
 7/15 A kérdező kommentje:
na most rendesen vérzek :S
2013. júl. 9. 13:43
 8/15 A kérdező kommentje:
már nem görcsöl a hasam :Omióta az orvos felnyúlt és ki jött egy csomó vér.:S
2013. júl. 9. 13:45
 9/15 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó mensesed?
2013. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
jun13
2013. júl. 9. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!