Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció közben miért...

Menstruáció közben miért vagyok állandóan szomjas?

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit iszol akkor amikor nem menstruálsz? Szerintem alapvetően kevés tiszta vizet iszol. A kávé, szénsavas üdítő és nikotin erre rátesz még egy lapáttal. Sok nyers étel viszont jó hatással van erre.
2013. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Azért mert akkor a szervezeted megköti a vizet
2013. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Általában sokat iszok:vizet, teát, néha szörpöt, reggel-este tejet. Itthon egyáltalán nem iszok szénsavas üdítőt, esetleg ásványvizet. És nem dohányzom :) Nyers hús??
2013. júl. 14. 21:33
 4/6 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi, azt hittem, húst írtál.

Köszi a válaszokat!

2013. júl. 14. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hehe nem húst. Bár én szeretem a lazacos szusit és ritkán még tatár beefsteak-et is, s ezek nyersből vannak.

Érdekes, de elvileg azaz ideális ha az ember mindig iszik, nem egyszerre sokat, hanem folyamatosan pótolja és nem várja meg amíg szomjas. És valóban menstruációkor van akinek több tiszta folyadékot igényel a szervezete.

2013. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Oh, még annyit h a túl sós (cukrosról nem is beszélve) ételek is szárítanak, akkor valóban megköti a vizet a szervezet de esetedben gondolom nem erről van szó. Tejből meg a nyers kecske (esetleg juh) tej a legjobb, de ha csak bolti pasztőrözött van otthon, abból nem érdemes sokat fogyasztani.
2013. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!