Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig kell felhelyezni egy...

Meddig kell felhelyezni egy tampont?

Figyelt kérdés
Most próbáltam ki, minivel. Másodszorra sikerült felhelyeznem, de ha leguggolok vagy leülök érzem hogy ott van. Feljebb nem tudom dugni, de ha tükörrel nézem, és a szeméremajkaimat széthúzom, látszik a tampon vége, ez normális?

2013. júl. 15. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad érezned semennyire.
2013. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most már nem látszik a vége, de mégis érzem...nem tudom feljebb tolni, így is már járkáltam meg minden miközben helyeztem fel, de nem megy tovább.
2013. júl. 15. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert megakad, ilyenkor kicsit változtass a helyzetén, fel fog menni tovább.
2013. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én addig szoktam, amíg pont amíg bemegy az ujjam, a tövéig.
2013. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Egyáltalán nem szabad érezned, amikor jól van fenn, az érzés olyan, mintha semmi se lenne ott.:)Ezt nem lehet megmondani, hogy meddig, illetve meddig tudod. (Meglepő, de a hüvely hosszúsága is más-más.) De elvileg ha kellően laza vagy, akkor fel tudod nyomni az ujjtövedig, úgy hogy nem is érzed. Fáj maga a felrakás? Kicsit hátra és úgy fel tedd, de ezen nem kell gondolkozni. Nekem is úgy sikerült, hogy fogtam egyet, úgy voltam vele, hogy vagy sikerül, vagy nem, aztán felment. Holott száraz voltam...De ezzel így inkább ne kísérletezz. Ha szűz vagy még, sok minden befolyásolja a használhatóságot mini esetén is.:)
2013. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!