Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség, Candida fertőzés!...

Segítség, Candida fertőzés! Lehetséges, hogy az orvosom erre az okra nem gondolt?

Figyelt kérdés
Visszatérő candida fertőzésem van már hónapok óta. A tünetek úgy kezdődnek a kezelések után, hogy először a végbélnyílásom környéke viszket de nagyon, aztán a hüvelynyílásom körül. Nem rég olvastam, hogy a vastagbélben is vannak Candida gombák ami alapban normális is, de mi van ha nekem onnan terjed mindig át a fertőzés a hüvelyembe? Még másfél hét mire megyek időpontra dokihoz, csak már mindennel próbálkoztam és nem igaz hogy nem lehet valamivel megszüntetni ezt a rohadt fertőzést..
2013. júl. 16. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia


Ph visszaallitast is csinaltatok a kezeles vegen? Elulrol hatra torolsz popot vagy forditva? illetve mindig van bent tisztasagi betet? Amit naponta 2x kb cserelni kell ha ilyen erzekeny vagy de minden nagy dolog utan cserelni kell.

2013. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod. ph-s kúpot vettem, ráadásul teafaolajasat, nem használ. szedek grapefruit cseppet, homeopátiás szereket (golyócskákat), eszek natur joghurtot, tisztasági betétet elhagytam pedig régebben minden nap használtam, vettem fűzfakéreg teát mert az bizonyos mértékben antimycotikum, fokhagymát is szoktam enni. emellett irrigálni is szoktam tejsavas oldattal. számos alkalommal kiújult, a tünetek nem enyhülnek. diétázni próbálok de nehezen megy :S most a borax glicerinnel próbálkoztam, de sikertelen, csak arra volt jó mindez, hogy mostmár szerintem begyulladt a hüvelyem mert fáj a szex (amit persze óvszerrel csinálunk hetek óta..).

Igazán nem tudom mit tehetnék még..

2013. júl. 16. 16:54
 3/7 A kérdező kommentje:
és mivel a legfőbb tünetem az, hogy viszketek ott hátul, ezért erre gyanakodtam amit fentebb leírtam. És természetesen jól törlöm magam :)
2013. júl. 16. 16:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :)


Nem lehet hogy amiatt mert ennyi mindent szedsz jon elo ujra? Miota van ez? Latexra nem vagy erzekeny? A gyulladas miatt kerdem.

2013. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anal sex volt e valaha? Bocsi hogy faggatlak de lehet kicsit meglazultak a zaroizmok es emiatt van ez az egesz vagy a vegbelnyilasnal van valami baj ami kiujul es terjed at. Mas nem jut eszembe.
2013. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt, de már régebben, úgyhogy ilyen problémám nem hiszem, hogy lenne. Latexre tuti 100% hogy nem vagyok érzékeny, régebben is használtunk. Viszont egyik oldalon olvastam, hogy átterjedhet a hüvelybe. Lehet hogy a dokinak majd feldobom ezt az ötletet, hátha nem helyileg kezeltet hanem valami gyógyszert ad, amit szájon át kéne beszedni.de még így sem vagyok biztos hogy elmúlik..
2013. júl. 16. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:
pedig szajon at kerj mert az tuti megoldja.
2013. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!