Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek az nem normális,...

Szerintetek az nem normális, hogy ha valaki vagdossa magát? Szerintetek titokba sokan vagdossák magukat? Ti szoktátok magatokat vagdosni és miért?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális. Aki szándékosan kárt tesz önmagában, az mentális beteg.
2013. ápr. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%

:D ha nem rituális és nem alkalmi akkor gógyika szegény :D

gógyi bógyi =D

2013. ápr. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
64%
szerintem lelkibeteg.. én is vagdostam magam mert ha nagyon fájt az amit mások tettek velem /lelki terror/ akkor ha megvágtam magam elterelődött a figyelmem és inkább a látható 'sérülésre' gondoltam arra ahogyan csurog ki a vér a csuklómból olyan mintha a gondok, fájdalmak is kicsurognának azzal és megnyugodtam :) viszont rá lehet szokni ami már sokkal rossz mert a legkisebb gondnál eret akartam vágni és vágtam is.. most ha érzem hogy magamba akarom vágni a pengét csak előveszek egy lapot és egy ceruzát és elkezdek rajzolni de nagyon nehéz idáig eljutni, vagyis nekem az volt..
2013. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. ápr. 16. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig csináltam, és rendes rászokás lett a vége. Ahogy mondta az elöttem író is, könnyen rá lehet szokni, leszokni meg szinte lehetetlen. Elöször azért csináltam hogy büntessem magam vagy hogy ne legyek olyan feszült, de ahogy múltak a napok, egyre rosszabb lett, szétzuhantam töle és a vége felé már csak bámultam magam elé és egy szikra elég volt a dührohamhoz, és akkor kész, 3 embernek kellett lefogni. Nem érdemes csinálni, mert amennyi a pillanatnyi megnyugvás, ötször olyan rossz lesz utána, meg fog enni a büntudat, és olyan ketrecbe kerülsz, amiböl soha nincs kiút. Mert nekem még mindig, ha problémám van, rögtön az jut eszembe, hogy "mi lenne, ha csak még egyszer megvágnám magam..." annak ellenére, hogy tudom, nem szabad.
2013. ápr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!