Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegektől kérdezném...

Pánikbetegektől kérdezném elsősorban. De a többitektől is várom a válaszokat. Szoktátok úgy érezni magatokat mintha a saját testeteken kívül lennétek. Nem érzitek a testeteket? Stb Ez is a pánikbetegség egyik tünete.

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt ilyen, amikor pánikbeteg lettem, 3-4szer előfordult, azóta nem, de ugyanúgy pánikbeteg vagyok, nem gyógyultam ki belőle, csak ez a tünet maradt el, szerintem a magneb6-tól, mert mindig azt szedtem és szedem!!!
2011. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sajnos pánikb. vagyok ,de ilyet még nem éreztem.
2011. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam pánikbeteg, nekem ilyen tünetem nem volt. Én csak azt éreztem, hogy elzsibbad az egész testem, és pár másodpercig nem érzem. Szerencsére kigyógyultam - magamtól, gyógyszer nélkül - ennek már lassan 8 éve, azóta is jól vagyok, igaz néha elkap egyszer-kétszer a félelem, de nem győzött le, és nem is fogom hagyni!

Nektek, akik benne vagytok, kitartást és sok erőt kívánok!

2011. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a pánik szindróma egyik tünete. Úgy hívják, hogy deperszonalizáció. Elég utálatos egy dolog, sajnos én is ismerem. :(
2011. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hú ez megnyugtató h nem csak én szoktam így érezni magam.......És ti milyen trükkökkel szoktátok ezt az érzést legyőzni??
2011. jún. 7. 13:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagyok, de ilyet nem szoktam érezni.Viszont régebben rendszeresen voltak testen kívüli élményeim,amikor is a testemen kívül voltam, de akkor nem paráztam :)
2011. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Magneb6
2011. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

És a magne B6tól nem lehet hízni?Van olyan ismerősöm aki kb 10 kilót felszedett tőle mert jobb lett az étvágya.

Bár ha a segít ezen az érzésen akkor lehet h megéri...de hízni semmiképpen nem szeretnék mert már így is van rajtam súlyfelesleg....

2011. jún. 7. 13:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem híztam tőle, pedig kisebb kihagyásokkal már 4 éve szedem. Ha esetleg jobb lesz az étvágyad tőle, akkor gyümölcsöt vagy zöldséget egyél, esetleg rágj el egy répát, akkor a gyomrod se érzi, hogy éhes és hízni sem fogsz!!!
2011. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem, nálam derealizáció van, ráadásul mindig azzal kezdődik. És spec szerintem a legrosszabb része az egésznek, úgyhogy gondolom ez is hasonlóan sz.r lehet. :/
2011. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!