Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meg szoktátok hánytatni...

Meg szoktátok hánytatni magatokat, ha hányingeretek van?

Figyelt kérdés

Gyomorrontásra vagy vírusos megbetegedésre gondoljatok, ne bulémiára és társaira!


Azt mondta egyik ismerősöm, hogy aminek ki kell jönnie így hamarabb kijön és nem szenved attól, hogy föl-le jár a gyomra. Mit gondoltok? Amikor nagyon rossz már, de nem akar kijönni normális dolog így segítenie magát, hogy hamar jobban legyen?

22/N


2011. jún. 19. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én soha, mert utálok hányni :D Inkább szenvedek.
2011. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
várjál hátha kifosod
2011. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én igen, de csak ha tényleg nagyon sokat zabáltam és csakis olyan célzattal, h tudjak este aludni és ne haljak meg a fájdalomban. hiába, néha i lose my controll
2011. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonló véleményen vagyok. Minél hamarabb kijön minden, annál hamarabb vehetem be a hányinger elleni tablettát, lázcsillapítót, hasmenés elleni dolgokat. De ez csak magamra vonatkozik, senkit nem buzdítanék arra, hogy ezt tegye. Saját felelősségre:)
2011. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én inkább kinlódok,csak ne kelljen hányni:)
2011. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én a kettő között vagyok,mert "félek" hányni,mert az olyan rossz érzés,hogy így kijön a gyomrod és szétmarja a nyelőcsöved,de végülis kinlódni is szoktam,hogy gyerünk,múljon már el könyörgöm xD
2011. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én igen. Bár sokkal gyakrabban fordul elő, hogy túl sokat iszom, ilyen esetben mindig könnyítek magamon az utóbbi időben.De ez nem túl gyakori.
2011. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, és én egyáltalán nem utálok hányni.nagyon megkönnyebbül tőle az ember.
2011. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kevésbé kínlódás megvárni, míg elmúlik, közben nagy levegők, megfelelő póz keresése, stb.
2011. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én is meg szoktam várni míg elmúlik, de van mikor hiába jött ki segítség nélkül akkor is még jönne ki, mert én jobban utálom azt amikor még órákig itt van a torkom közelébe és ott ülök a wc előtt, h vajon most? Jah nem...akkor most???

Ilyen esetekben meghánytathatom magam?

2011. jún. 20. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!