Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok ez mitől lehet?...

Mit gondoltok ez mitől lehet? Lehet csak menstruáció miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17 éves lány vagyok, menszesz előtt nem szokott fájni a hasam soha,most viszont iszonyúan,már-már elviselhetetlenűl szúr az alhasam,főleg ha felállok. Szerintetek lehet,hogy a menszesz előtt vagy ez valami másra utalhat?

Gyógyszert vettem be meg most ilyen meleg fedő van rajta,de iszonyúan szúr,lázam is van és izzadok.

Orvoshoz nem tudok menni,leghamarabb hétfőn. Anya azt mondta valószínű csak a menszesz miatt pihenjek. Már 3-4 éve menstruálok és eddig soha nem volt ilyen.


Esetleg valaki tudna itt segíteni?



2013. júl. 19. 20:16
 1/7 ivcs ***** válasza:
2013. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy nekem ez lenne.


Egyre jobban szúr,már fekve is..

2013. júl. 19. 20:27
 3/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm a választ
2013. júl. 19. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
vakbélgyulladásod nem lehet,főként ha lázas is vagy, ha nem leszel jobban,ügyelet
2013. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nálam a láz az ilyen 37-max 38 fokot jelent,azt elfelejtettem mondani.

Most elkezdtem jegelni és jobb,amíg rajta van,amikor leveszem belenyilal a szúrás. a jobb oldalom szúr ,de így 'kisugárzik' a köldökömig..iszonyú rossz:/


köszönöm,hogy írtál

2013. júl. 19. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem jobban vagy!?
2013. júl. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

reggel jobban voltam,de kicsit felidegeltem magam és megint előjött, a vérnyomásom is elég magas most:/ lehet holnap orvos lesz ebből..még nem tudom.

aranyos vagy,hogy írtál:)

2013. júl. 20. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!