Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellultrahangon találtak egy...

Mellultrahangon találtak egy csomót, elküldtek biopsziára. Mekkora az esélyem, hogy nem rosszindulatú?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Az UH-s doki nem mondott semmi konkrétat, az biztos, hogy nem ciszta. Amikor rákérdeztem a fibroadenómára, azt mondta, hogy "Hát... talán még az is lehet". De nem hangzott túl meggyőzően. Nagyon félek a ráktól:'(

2013. júl. 26. 16:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egyszer már végigcsináltam gyerekkènt, bár az nem mellrák volt. Még egyszer nem akarom, már az első kenoterápia is egy rakás maradandó károsodást okozott a szervezetemben. Ha most megint át kell esnem egyen, 5-10 év múlva annak a mellékhatásaként fog kialakulni egy újabb, mondjuk a sugarazás miatt. Nem akarok ilyen életet. De mindegy, egyelőre még bízom abban, hogy jóindulatú. Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 28. 15:21
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nevetségesnek tartom, hogy olyannal próbálnak gyógyítani, amivel máshol ölnek... Az immunrendszert erősíteni kell, nem leépíteni!
2013. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!