Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is fáj a kacsás tágítás...

Másnak is fáj a kacsás tágítás a nődokinál? Eü. Oka van?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok, császárral szültem. Ez mindig probléma volt.
2013. júl. 26. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fáj, mondjuk nekem szexnél is fáj ugyanígy.
2013. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül.
2013. júl. 26. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mit mondjak?32 vagyok,szintén császáros és mintha egy tankhajó tolatna belém!!!Szexnél ez szerencsére nincs így;-)
2013. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért nem jó érzés belegondolni, hogy 34 éves koromban szintén fájhat ez a retek... Igen, nekem is fáj, bár nekem ez volt az első. 19/L

Próbálj ellazulni, mást nem tudok javasolni. Inkább lelki, mint eü. oka van...

2013. júl. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, fáj. Mert akkor nem vagy izgalmi állapotban, zártak az izmok.

Én sérüléseket, sebhelyeket és fertőzéseket is kaptam tőle többször. Tehát nem megyek a rossz tapasztalatok után.

Az egészségem érdekében.

Azért az nem véletlen, hogy egy testüreg úgy helyezkedik el, hogy ne lehessen hozzáférni. Csak ilyen speciális eszközzel. Nem egészséges dolog az. (Inkább perverz.)

2013. júl. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A méhtükrözéshez kellett sajnos.


Szexnél nekem is fáj, ezért is érdekelne, lehet-e eü. oka, mondjuk anatómiai. Tökfej vagyok, hogy helyben nem kérdeztem rá, de majd legközelebb. Remélem nem fogja a doki elpoénkodni...

2013. júl. 27. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!