Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elöször megyek nögyógyászhoz,...

Elöször megyek nögyógyászhoz, és kiváncsi vagyok, hogy a doki a vaginán kivül a "popsimba" is benyul? Lehet hülye kérdés, de a sulinkba vetitettek dok. Filmet lányoknak, és abban vizsgálták. Szóval, szoktak popsiban is "ujjazni"? Vagy szülés után?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 06:41
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
semmikép nem nyulnak a segedbe,ez hülyeség !2 gyermekes anyuka vagyok.
2009. okt. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem, nem nyúl a popsiba. Nekem szüés után sem nyúlt egyszer sem oda, sőt még soha. Ilyet nem nagyon hallottam, csak a férfaik vizsgálatainál nyúlnak a popsiba. (őszintén szólva olyan női betegségről nem nagyon hallottam, amit popsin keresztül vizsgálnak, ettől lehet, hoyg van, de egy "szimpla" nőgyógyászati vizsgálaton biztos nme nyúl a popóba.)
2009. okt. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
a popsi az belgyogyász .nem hiszem el hogy abba a filmbe belenyultak a popsiba,szerintem nézd meg mégegyszer a filmet
2009. okt. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyeség, engem is vizsgáltak többször végbélnyíláson keresztül. Előfordul, hogy az orvos úgy ítéli meg, onnan jobban ki tudja tapintani a méhet (pl.erősen hátrahaljó méhnél vagy szűzeknél, stb). Ilyenkor megkérdezi, aznap volt-e már székleted és ha igen, benyúl. Ne félj, nem fáj és nem kellemetlenebb mint a hüvelyi vizsgálat.

Próbáld meg úgy felfogni, hogy ott, a vizsgálóasztalon fekve úgyis minden intim részed kirakatban van, akkor meg teljesen mindegy, hova nyúl :)

2009. okt. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiatal vagy és szűz, akkor valószínűleg a végbélen keresztül "néz" meg. Így tapintja ki a méhet és a hüvelyfalat.

Ha már nem vagy az, akkor a hüvelyednél fog vizsgálni. No para, pár pillanatnyi kellemetlenség, de ha jó az orvos, nem is érzed.

2009. okt. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Manapság kevés nőgyógyász vizsgál már végbélen keresztül szűz lányokat. Engem pl. hüvelyen keresztül vizsgált meg, csak kisebb eszközöket használt.

Nőgyógyászfüggő, hogy melyik módszert választja.

2009. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mikor szűz voltam, engem is hüvelyen keresztül vizsgált, ez egyáltalán nem általánosítható, h aki szűz azt a végbélen keresztül vizsgálják. nagyon kevesen vizsgálnak már végbélen keresztül, kivéve hogyha ok van rá, hátrahajló méh pl, amit az egyik válaszoló mondott.

de a szüzeket mostanában már hüvelyen keresztül vizsgálják.

2009. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!