Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, Ti szégyenlősek...

Lányok, Ti szégyenlősek vagytok, ha egymás előtt kell levetkőzni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem vagyok szégyenlős. Ha nem lenne illetlenség, melltartóban és bugyiban mászkálnék mindenhova, amilyen meleg van...
2013. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Igen, persze hogy.

De mikor kellene meztelenkednünk egymás elött?

2013. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Én nagyon. Önszántamból biztos nem vetkőznék le, de ha muszáj akkor is takargatom magam amennyire csak tudom. Hiába mondják, hogy nincs benne semmi meg, hogy ő is lány. Meg nem erre figyelnek, dehogynem. Az összes barátnőm egymás testét nézi, hogy ki néz ki jobban vagy rosszabbul. Én nem szeretem mutogatni magam.
2013. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En bentlakasos suliban jartam es ott egyutt vetkoztunk le zuhanyzas elott es egyutt mentunk zuhanyozni is!:)
2013. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
nem annó sulis koromban sem voltam. Semmi értelme lányok elött. Fehérneműben fiúlk elött sem voltam mivel fürdőruhában is épp annyit lát bárki.
2013. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!