Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nők kevésbé szégyenlősek...

A nők kevésbé szégyenlősek egymás előtt, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem igen. A nők minden intim dolgaikat kibeszélik egymás előtt, a férfiaknak többnyire nincsenek ilyen problémáik. A nő könnyebben elárulja a szexuális szokásait is, mikor, hányszor, hogyan. A férfiak ezt jobban megtartják magukban. Én is nő vagyok, én nem szoktam kibeszélni, nincs is kivel, meg egyáltalán minek, de másoknál megfigyeltem.
2011. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen ez így van. A barátnőm is folyton a szexuális dolgairól beszél nekem, sőt van hogy még régebben eljátszadoztunk egymással tehát meztelenkedett előttem és ott masztizott mintha egyedül lenne. Sőt volt hogy az öltözőbe ketten mentünk be hogy haladjunk aztán amikor meztelenek voltunk ő letapizott és hozzám bújt én meg felpofoztam. Van ez így. Meg sokszor amikor készülődünk valami buliba akkor előttem még teljesen meztelen percekig és közben ott dumálgat velem nagyba. Ilyen is van. A párom köpni nyelni nem tudott amikor ilyeneket elmeséltem neki 20/L
2011. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem jelenteném így ki. Tinikorban a legtöbb lány persze mindent elmesél részletesen a barátnőinek, de normális esetben ez később elmúlik. Férfiaknál dettó.

A meztelenkedés meg szokás dolga. Nekünk gimiben kellett járni úszni, az öltözőben egyértelműen látszott, ki kollégista, mi ugyanis nem problémáztunk azon, hogy úúúristen, a másik lány látja, hogy zuhanyozok, míg aki nem volt kolis, az általában csak a leghátsó fülkébe volt hajlandó bemenni, az öltözést is valami hihetetlen kacifántosan oldották meg, törölköző alatt vették fel a nadrágot, aztán a felsőt, és a törölközőt csak akkor vették le magukról, amikor a felső is rajtuk volt. Ami szerintem hülyeség, mert addigra vizes lett az egész ruhájuk, de mindegy.

A fiúk kábé ugyanezt mondták, mikor kérdeztük, náluk is ez ment.

Ebből kiindulva szerintem a különbség nem a nemek között van.

2011. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg a környezetem is másképp tapasztalja: a férfiak mindent kibeszélnek, milyen pózban hányszor, stb, nőket még nem hallottam ilyeneket ecsetelni.
2011. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valóban, a nők mindent kidumálnak egymás között általában. Kivétel persze itt is van, pl. én is az vagyok, mert intim dolgokról sosem beszélnék... (Mondjuk ez sem teljesen igaz, mert ha pl. megvan, azt észre szokták venni, és nem szoktam tagadni. Nem dugdosom pl. a betétet a ruhám alá, ha megyek mosdóba, hogy jajj, senki ne vegye észre.)

Viszont meztelenkedés meg tapizás... Na, ez már nem hiszem, hogy a normális kategória...

2011. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez inkább felfogás kérdése, nem nemeké... Hallottam már srác havert is olyanokról beszélni hogy égnek állt a hajam és ugyanígy csajt is. Az én barátnőim nagyjából annyit tudnak a szexuális életemről, amikor először megtörtént a jelenlegi párommal, illetve olykor benyögöm, hogy fú de szexhiányom van, vagy dejót szeretekeztünk, de ennyi. Kolisok vagyunk, lényegében "élettársak" és emellett legjobb barátnők, én úgyérzem ennyi belefér! :) Az hogy milyen pózokban, hányszor, hogyan és hol, viszont már az ég világon nem tartozik senkire, ahogy az sem, hogy mekkora méretekkel rendelkezik a párom, bortoválja-e és egyebek... No lényegtelen.

Szégyenlősségre nem tudom a srácok milyenek, még nem zuhanyoztam velük (csak a párommal, illetve exekkel, de az gáz lenne, ha előttem szégyenlősek lettek volna). Mi probléma nélkül zuhanyzunk koliban hárman, nem takargatom magam akkor sem ha öltözök stb. Régen úsztam, ott már kialakult bennem az, hogy fölösleges szégyenlősködni, gyorsabban túl vagyunk az öltözködésen, ha nem ügyeskedünk fent említett törölközős trükkökkel! :)


Egyébként meg srácok előtt is csak egészséges határig vagyok szégyenlős, ha látott valaki bugyiban meg melltartóban, hát egészségére, én elégedett vagyok a testemmel, nem gondolom hogy takargatnom kéne magamat... Persze azért mutogatni sem mutogatom magamat!

2011. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb bnőm szokott mesélni minden ilyen dologról nagyon részletesen. Mindent, de tényleg mindent elmond, hogy mekkora a fiújának a szerszáma, hogy hány percig és hogyan és milyen volt. Én ettől kicsit személyesebbnek érzem a dolgot, bár örülök, hogy megoszt velem ilyeneket, de én ugyanezt nem tenném :D
2011. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért jó ez, de nőként szégyellős vagyok. Nem öltözöm, nem vetkőzöm senki előtt. Magánügyeimről nem beszélek, az csak a férjemre és rám tartozik.S nem másokra. Menzeszről se szólok, észre sem veszik. Ez is magánügy, intim téma. Rám tartozik csak.
2021. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!