Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők válasza érdekel. Milyen...

Nők válasza érdekel. Milyen gyakran mentek ellenőrzésre nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Eddig nekem vaginális vizsgálatom nem volt ,nagyon kellemetlen ?

2013. júl. 28. 18:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Dehogy kellemetlen! :D Én most voltam először életemben de roppant kellemeset csalódtam, igaz én olyan dokinőt választottam akiről csak pozitív dolgokat hallottam és hát...igazuk volt, mert egy tünemény doktornő! Én alig éreztem valamit, vizsgálat nem volt kellemetlen, rákszűrésnél éreztem h "kapargat" belül, de egyáltalán ne fájt, ultrahang sem volt vészes mert elég síkosítót tett rá. Ne félj, tényleg nem vészes, ha én kibírtam (rettenetesen szégyenlős vagyok) akkor azt hiszem más is ki fogja. És a Te érdeked, gondolj erre! :)
2013. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én doktornőhöz járok, nem igazán tudnám elképzelni hogy el tudnám engedni magam férfi elött. Biztosan görcsölnék.
2013. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ja és évente, másfél évente járok szűrésre.

A melleimet 2 havonta mindig áttapogatom alaposan.

2013. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!