Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok. Amikor a...

19 hetes vagyok. Amikor a nőgyógyászhoz mentek ellenőrzésre, akkor minden alkalommal megvizsgál kézzel? Máshogy is meg lehet állapítani a méhszáj állapotát?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nála ellenőrzésen, megvizsgált és elégé megnyomkodta a hasamat. Ami fájt is egy jó darabig utána. Ez mitől van. Ja és a CX2100. Ezzel mit lehet és mit nem csinálni?
2008. dec. 19. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem nem vizsgált meg minden alkalommal, csak ha indokolt volt! A méhszájat nekem is újjal vizsgálta meg a doki, de én szinte meg sem éreztem. Nekem 2000 volt utoljára, ez a 26. héten volt. Azt mondta, hogy az jó.


32 hetes pocis

2008. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
engem a dokim mindössze 2x vizsgált a terhességem alatt, jobb géppel és a vizsgálófejet a szeméremdomb fölé nyomva teljesen azt mondta látni a méhszáj állapotát.
2008. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem minden alkalommal vizsgált a doki, bár ez magánrendelésen történt. Nem tudom van-e különbség. Lehet, hogy a pénzéért szeretett volna valamit nyújtani is.....
2008. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok és én is magánrendelésre jártam......
2008. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is magänrendelésre jàrok,még egyetlen egyszer sem ért hozzàm kézzel.

Ultrahangon sokmindent észrevehet az ember,a lepény àllapotàt,a baba fejlödését,stb. stb.

Orvostol függö.

Bàr nekem nem hiànyzott hogy kézzel is vizsgàljon,màs kismama elvàrja.

Ez mondom orvosfüggö!

2008. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem magánrendelőben kézzel nézi a méhszáj állapotát és nem durva.Utána hasi uh.Nem tudom a hasad miért nyomkodta.Nálam nem szokta.
2008. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sztk-s rendelésre jártam, és mindig megturkált a doki... Havi 1 alkalom elviselhető.

A c:2100 pedig azt jelzi, hogy picit megrövidült a méhnyak, és nyílik a belső méhszáj.

A teljesen zárt méhszáj: 3000

Szüléskor pedig: 1111

Pihenj sokat és ne erőltesd meg magad!

2008. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy ilyen lelkiismeretes orvosod van! azért vizsgál meg kézzel minden alkalommal mert indokolt. A CX indexed nem tökéletes. A vizsgálattal kiséri figyelemmel a folyamatot.
2008. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!