Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már vki hasonló helyzetben?

Volt már vki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Május 5-én volt az utolsó menstruációm.20-án volt aktus, kb 10 óra múlva be is vettem a 72 órás tablettát.kb rá 11 napra megcsináltam két tesztet, mindkettő negatív lett.

Múlt héten kellett volna menstruálnom, azóta sem jött meg.tegnap csináltam tesztet ami pozitív lett.Ma elmentem nőgyógyászhoz, megvizsgált, azt mondta nem érez semmit, vagy annyira kicsi még vagy méhen kívüli.jövőm hétfőn kell mennem ultrahangra, mert most még az ultrahang sem mutatná ki.


2013. jún. 11. 11:29
 1/4 anonim válasza:
Szerintem készülj föl rá,hogy terhes vagy.A tesztnél az a nem biztos mikor negatív(én már jártam így),de ha két teszt is pozitív akkor az 100%.
2013. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 100%, hogy terhes vagy. Sikerült eltalálnotok pontosan a peteérés környéki napokat az aktussal. Hiába vetted be a 72 órás tablettát, hiszen addigra már megtermékenyült a petesejt. Elég magas a hatásfoka, nagyon ritkán fordul elő az, hogy nem hat. Viszont, ha a spermium már megtermékenyítette a petesejtet, akkor azt nem tudja szétválasztani. Hamis pozitív teszt nincsen, maximum hamis negatív. Az orvos pedig lehet, hogy azért nem érzett semmit, mert korán mentél hozzá. Általában elég 7-8 hetesen először elmenni. Viszont abban reménykedj, hogy a 72 órás tabletta nem lett ártalmas a picire, mert akkor viszont baj van...
2013. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tesz semmi kárt egy magzatban a 72 órás tabi!! Barátnőm ugyanígy lett terhes, bevette a 72 órás tabit, majd 9 hónappal később megszülte a gyönyörű lányát, aki ma 3 éves. A többségük csak eltolja a peteérést, hogy ne tudjon megtermékenyülni a pete, de ha már meg van termékenyülve, azzal nem csinál semmit. Szerintem reggel mindenképp tesztelj újra.
2013. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elvileg nem szabadott volna teherbe esned, bárhogy osztottam, szoroztam, semmiképp sem lehetnél terhes.. kb 25-ére vártad a vérzést?? mi lett az eredményed?! :s
2013. szept. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!