Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez valami fertőzés?

Ez valami fertőzés?

Figyelt kérdés
Pár napja fehér, krémhez hasonló folyásom van, kicsit viszket ott lent, szaga nincs és semmi más tünetem sincs. Mi lehet? Orvoshoz kéne fordulnom?
2013. júl. 30. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha pár napja ilyen a folyásod, előtte nem ilyen volt és kicsit viszket is, akkor gyanús egy fertőzés és menj orvoshoz!
2013. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelentkeznek más tünetek, de lehet még a fertőzés elején vagy, így majd csak eztán alakulna ki a többi tünet.
2013. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak! Ha viszketést érzel akkor tényleg jobb lenne ha orvoshoz mennél, mert biztosat csak ő mondhat!!!
2013. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

huh hát köszönöm a gyors válaszokat, amúgy 2 hónapja kaptam el valamit azt kezeltük krémmel meg tablettával, utána elmúlt, megjött, aztán megint előjött valami viszketés megint kentem elmúlt aztán megint most előjött már kikészülök...

de köszönöm a válaszokat:)

2013. júl. 30. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azért kell orvoshoz menni, mert Te nem tudod megállapítani, hogy mi okozza a fertőzést, és így csak kísérletezgetni tudsz, ennek meg semmi értelme.
2013. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát az lesz szerintem, hogy elmegyek, félek hogy komolyabb problémák lesznek később :/
2013. júl. 30. 12:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg a fehérfolyás nálad, ami teljesen természetes dolog.
2013. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!