Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek milyen tapasztalata van...

Velcz Csaba kérdése:

Kinek milyen tapasztalata van 3 hetes hormon vizsgálat után progeszteron "hiány-t" mutatak ki állítólag egy 3 hónapos kúra után nem vesztjük el a babát! Igaz ez vagy csak van mire fogni a dokinak?

Figyelt kérdés
2013 március 25 én 9 hetesen ikreket vesztettünk el most állt be rendszeresre a menszeszem azóta !
2013. júl. 18. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

sajnálom a babákat :(


mi az a 3 hetes hormonvizsgálat? Nekem is progeszteronhiányom van (egyébként nálam az az inzulinrezisztencia "mellékhatása"), én csak progeszteronpótlást kaptam beültetés után. Mert nekünk csak lombikkal lehetett babánk. Semmi kúra, semmi egyéb. 23. hetes terhes vagyok.

2013. júl. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
3 héten keresztül heti 2* ill háromszor vérvétel ,ebből nézték meg hogyan változik a hormonok értéke .Ezen eredményeken alacsony a progeszteron szint .Ezért kell a következő menszesz 3.napjától 5 napon keresztül 2*1 et Clostylbeg nevű gyógyszerből .ezt 3 hónapon kersztül ,aztán oktoberben 26 körül kontroll hormon vérvétel ( Hormon értékek miatt) és reméljük utána sikerül a baba!
2013. júl. 19. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!