Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már megint az a fránya folyás....

Már megint az a fránya folyás. Mi lehetne a megoldás? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Folyás téma, már ezredszerre igen.


A lényeg tehát: pár hónapja van hüvelyi folyásom.

Voltam már több nőgyógyásznál, de szerintük teljesen rendben vagyok, se candida, BV.. se semmi.. Szerintük a stressz, esetleg túlzott szénhidrátbevitel miatt tartok ott, ahol, ezért először egyik sem írt fel semmit, hazaküldtek egy adag jótanáccsal.

A sok tanácsot megtartottam, a cukrot is csökkentettem (mielőtt a problémám kezdődött tényleg cukorfaló életem volt, na de most, szerintem ez a cukor, amit beviszek, normális, am. hipoglikémiás vagyok). Semmi nem történt.


A visszajárogatás következményeként eljutottunk a lactofeelig, ami semmit nem oldott meg. Újabb kivizsgálások történtek. Hüvelygél lvl 2. Semmi. És ez megy sorba. Kértem én gyógyszert, de nem írnak, mondván, hogy nem vagyok beteg.. Tök jó, de akkor miért is folyok?


Kipróbáltam sok házi praktikát, a "home-made" tamponos dolgoktól jobban elkezdtem folyni, az ecet viszont segített, de megérezhettem negatív hatását.. Még Canesten kúrán is túl vagyok, a folyás persze nem szűnt meg.


Tulajdonképpen már meg is szoknám, ha nem tenné tönkre kb minden fehérneműm.. ugyanis nem fáj, nem viszket, nem ég, nincs szaga. Csak irritáló a mennyisége, jelenléte, meg undorodok kb magamtól. A páromnak semmi baja, mondjuk amúgy sem kaphatta volna el..


Nem is tudom, mit várok tőletek.. esetleg valakitől, aki hasonló cipőben járt, egy jó nőgyógyász nevét, vagy egy megoldást.. Nagyon köszönöm annak, aki érdemi választ ad!


Egy elkeseredett, fiatal lány


2013. júl. 31. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
A fehérfolyás teljesen normális dolog, ha csak fehér vagy átlátszó, nem túrós, nem kellemetlen szagú és nincs semmi tüneted. Ez tisztítja a hüvelyed.
2013. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Vannak ilyen típusú lányok a húgom is ilyen/14/. Neki is ezt mondták az orvosok,hogy nem beteg mert nem viszket neki stb...használj mindig tisztasági betétet. Ennyit tudok segíteni a fehérneműs dologhoz,máshoz viszont nincs ötletem. Ha a párod sem viszolyog tőle, akkor meg nincs is nagy probléma :)
2013. júl. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért a tini lányoknak eleve gyakoribb mivel még nem feljödött ki a hormonháztartásuk. Álatalában felnött korra csökken. De az normális ha napi szinten van valamennyi folyás, vannak oylan szerencsések akinek tényleg csak akkor van ha mondjuk ovu-ja van vagy mensi elött, de ez a ritkább. Használj tisztaságit és akkor nem megy tönkre a bugyid, fogadd el hogy Te ilyen vagy egyébként még változhat.
2013. júl. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok már évek óta, és már teljesen megszoktam, hogy tisztasági betéttel élem a napjaimat. Sajnos ez van, vannak olyanok akiknek ilyen a szervezete. 18/L
2013. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos én már rég óta nem vagyok "tini", de azért még fiatal vagyok, ahhoz viszont úgy érzem már nem, hogy idő közben mint felnőttnél kialakuljon.. :( Köszönöm a válaszokat, kicsit nyugtató, hogy más is hallott már ilyenről, de engem azért zavar, úgy érzem okkal :)
2013. júl. 31. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Detto.. Mondjuk nekem sokszor ki is csípi a bőrömet és annyira feldagad, beduzzad hogy csak na.. Én majd most akarok menni ezzel nőgyógyászhoz. Nekem a betadine kúp segített már egyszer, a canesten krém pedig a csípést, sebet gyógyítja be, lehet megpróbálom még a kúp változatát. Sajnos tanácsot nem tudtam adni, csak leírtam hogy nem csak te vagy vagy így. :( Én is örülnék valami jó tanácsnak!
2013. aug. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja bocsi nem canestent akartam írni, mert az sosem hatott, hanem pimafucort, pimafucint!
2013. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!