Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a megoldás? Eddig...

Mi lehet a megoldás? Eddig szinte panaszmentesen vészeltem át a 29 hetet, de most már pár napja a vissza-vissza térő folyás mellé párosult az alkaromon az arcomon és a szám körül kiütés ami borzasztóan viszket.

Figyelt kérdés
Csak körömvirágkrémet kaptam rá (nagyon nem használ)és hogy "ez nem is olyan csúnya"!De borzasztóan viszket és ég a kiütés. Egyébként a folyásra Betadine kúpot irt fel a doki amit a gyógyszertárakban nem lehet beszerezni mert hiánycikk de nem is ajánlotta a gyógyszerész(ex szülésznő) mert nagyon erős és irritáló hatású.paff! vettem Genia 92-öt amit nem birok elviselni annyira csíp.
2010. máj. 12. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt folyásom, és nekem is a betadine kúpot írta fel a doki, én használtam is, és semmi bajunk nem lett tőle!
2010. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! A kiütéseiddel menj el egy bőrgyógyászhoz (nekem ő segített). Minden nap jártam ecsetelésre, és egy hét alatt elmúlt. Bár nekem nem a szám körül, hanem a hajlatokban jött ki, illetve a karomon végig. A folyáshoz nem tudok szólni, hála nekem eddig nincs vele gondom.. 30. hetes km
2010. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A Betadine kúp valóban erős, de ha az orvosod javasolta nem véletlenül volt, mint ahogy azt az is igazolja, hogy a Génia 92 csipett.Ez azért volt mert bakteriális a fertőzésed, és arra a Génia nem elég.Ezt onnan tudom,hogy sajna én az eddigi hónapjaimat ezzel a gonddal szenvedtem végig.Ami bevállt az a Pevaryl G kúp volt.Ezt nyugodtan használhatod, vény nélkül kapható.3 db, de elmúlnak tőle a panaszaid.A másik gondod...nos pont egy hete volt ugyan ilyen gondom.Semmi nem használt, aztán végül az orvosom ajánlotta a Fenistil krémet,napi 1 Calcium pezsgőtabival.Na az pár nap mulva hatásos volt.Napi 3szor kentem magam a krémmel a kényes pontokon.Nekem a kezem és a lábamon jöttek ki.

Ne haragudj a hosszú válasz miatt, remélem tudtam segíteni.

29 hetes km.

2010. máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Dehogy haragszom a hosszú válasz miatt :) inkább mindenkinek köszönöm!! Most jöttem haza a dokitól(háziorvos) azt mondta h próbáljam meg az Ehinaceat(lehet h rosszul írtam).Ugy hogy azt vettem szirup formában.Elvileg immunerősítő és az nem árt.

remélem használ.ha nem akkor jöhet a többi :)

2010. máj. 13. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!