Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida fertőzés?

Candida fertőzés?

Figyelt kérdés

Évek óta visszatérő hüvelygombával küzdök, eleinte biztos hogy Candida volt, az utóbbi időkben viszont már nem mentem vele orvoshoz, mert mindig csak a vény nélkül kapható Canesten-t "írta fel", azt pedig a későbbiekben magamnak is meg tudtam venni. A tüneteim el is múltak tőle, de egy pár hónap után (volt hogy fél év után) ismét előjöttek a tünetek. Kérdezte még régebben a doki hogy eszek e sok édességet, de sose mondta hogy ezt miért kérdezi, vagyhogy nekem a Candida diétát kellene csinálnom.

Most is visszajött pár hete a hüvelygombám, Canesten elmúlasztotta, de gondoltam kipróbálnám ezt a Candida diétát is. Előbb gondoltam veszek egy Candida tesztet is azért, biztos ami biztos.

Szerintetek ez Candida fertőzés lenne? És a Candida diétát lehet fogyás nélkül csinálni? Mert fogyni nem szeretnék!



2013. júl. 31. 12:38
 1/1 tanárnő ***** válasza:
A lányom csinált már többször is Candida diétát, s mivel a cukor, az élesztős termékek (kenyér, péksütemény,stb)és a tartósítő szer miatt a felvágottak nagyrésze is tiltólistán van, gyakorlatilag garantált a fogyás. A helyedben orvossal konzultálnék , mi dr László Mária belgyógyász-természetgyógyásznál jártunk, valahol a Vígszínház környékén van rendelője, merem ajánlani.
2013. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!