Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nektek hol és mikor...

Lányok, nektek hol és mikor jött meg az első menstruációtok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 21:29
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
novemberbe leszek 13...:)
2013. aug. 11. 20:06
 22/25 anonim ***** válasza:
nekem 10(majdnem 11) évesen és otthon
2013. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Buk.Adri válasza:
Nekem nagyon érdekes volt!Vagy 11 lehettem mikor megjött még tavaly szeptember 23-án épp megnyillott az óvoda a sulink mellett és kórusban énekelek ezért én is ott voltam iskolai nap volt ezért az első két órára be kellett mennem már előzőnap este megjött de én nem mertem elhinni a barátnőimmel egész nap a könyvtárban ültünk még nyáron és ilyen témáról szóló könyveket bújtúnk és én aznap este azt hittem beszartam úgyhogy gyorson átöltöztem és lezuhanyoztam.Másnap egész nap éreztem hogy megvan de nem mertem haza kéretszkedni.A szereplés után elmondtam a legjobb barinőmnek és átjött nálam nem volt otthon senki mert épp kedd volt és mindenki munkában volt én kimentem még mindíg csak barna volt a bugyim ezért átöltöztem és kivoltam borulva azt hittem vissza változok csecsemővé és mindíg beszarok na mindegy bedobtam a szennyesbe és vissza mentem mikor hazajöttek anyuék nagyi berakta volna a mosást és észrevette elmondta anyunak ő vett nekem betétet és elmondta hogy megjött nem volt szükség felvilágításra a suliban sokat tanultunk róla és együtt már filmet is néztünk róla.
2014. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nekem Május 1.-én jött meg.

Először barnás folt volt a bugyimban,de még nem akartam el sietni,ezért megvártam a "dolgot" azután holnap már az egész ágynemű,a pizsamám tiszta piros volt.

Egész éjjel görcsölt a hasam,és mostmár biztosra vettem:megjött

Lassan 1 éve

2014. jan. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
10 éves voltam, december 24-én arra ébredtem hogy véres a bugyim.
2016. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!