Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valószinű hüvelygombám van,...

Valószinű hüvelygombám van, mit tegyek? Félek az orvostól.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, még sose voltam nőgyógyásznál, iszonyuan félek tőle, pedig valószinű hüvelygombám bvan.Nagyon viszket,ég, és meg dagadva egy kicsit.Anyának nem merek szólni, mert szégyenlem.Egyedül próbálom kikezelni, sok jó ötletet olvastam.PL:kamillás ülő fürdő.De attól félek, nem kerülhetem el a nőgyógyászt.De nem rögtön egy betegséggel akartam odakerülni:(:(
2008. jún. 27. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nyugodtan menj dokihoz és segíteni fog..lehet hogy clion-t fogsz kapni-hüvelytabletta és sima tabletta is van..akkor viszont a canesten nem kell. Ráadásul, ha nem gombás fertőzés, akkor egy félrekezeléssel még árthatsz is , úgyhogy nem javaslom mit kenegess..A doki nem biztos, hogy csinál valamit, elmondod a tüneteket és , ha elég alapos folyásmintát vesz, majd megmondja mi a bajod..a gombás fertőzés viszket ég, majd fáj..és zöldes színű folyással járhat.
2008. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is 15évesen voltam elöször nógyógyásznál,hüvelygombával.Ne félj,Ö orvos ésez a dolga,jo párat látott már ilyet.Ha még szüz vagy tabletát és ecsetelöt fogsz kapni,ha már nem akkor hüvelykupot,kenöccsel.Ha mégsem mennél el,ami nem helyes,vegyél a patikában PEVARIL-G hüvelykúpot.Olyan 2ezer forint körül van.Vagy CANESTEN COMBIT,annak az árát nem tudom.Az elsö válaszolónak üzenem,elég ha ö nem jár nögyógyászhoz,ne biztasson erre mást is.
2008. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Az applikator nem marad benned!!! :)

Azzal csak felteszed. De en azt se hasznaltam, mert terhesen kellett ,es akkor azt nem szabad dugdosni, ujjal is fel lehet tenni.

2008. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
:)))sziasztok.köszönöm a rengeteg segítséget,eljutottam odáig, hogy szóltam anyunak...azért az orvostól egy kicsit mindig tartok, de mindenképp elmegyek, ha nem gyógyulok meg.Elöszőr én a Canesten Kombit fogom használni.De azt vettem észre magaon ebben a pár napban, hogy magamtól gyógyulok.Lehetséges?Elmúlt a viszkető, égő érzés, és már nem is dagadt fájó...egyedül ronda folyásom van.
2008. jún. 30. 14:49
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne gondold, hogy ha megszűnnek a tünetek, akkor meg is gyógyulsz...pillanatnyilag igen, vagy ideig-óráig, de ha nincs kezelve a frtőzés, akkor hamarosan előjön majd megint, esetleg szövődményei is lehetnek. nem akarlak megijeszteni, de jobb ha becsülettel kikezeled a fertőzést.s amúgyis a folyás jelenléte arra utal, hogy valami még nincs rendben...
2008. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!